Melih Gökçek Bu haftaki GırGır kapağında.

Kadri Balta

Aktif Üye
27 Mar 2012
406
2,221
c8996c27.jpg

f.erince

Süper Üye
6 Eki 2009
521
2,744
Şimdi bunlar tecavüzcüye kucak açmıyor mu yani? Acaba her şeylerine mantıklı bir açıklama arayan bazı arkadaşlar bu açıklamalara nasıl bir yorum getiriyorlar, çok merak ediyorum, doğrusu!..

strider

Süper Üye
29 Şub 2012
1,041
1,045
artık bu insanların pişkinliklerine diyecek laf bulunabilir mi bilmiyorum. tecavüzcü ölmesin, çocuk ölmesin ama tecavüz edilen mağdur ölsün. nasıl bir ülkede yaşadığımı anlayamıyorum artık resmen.

serifengin

Onursal Üye
23 Eki 2009
2,616
6,107
İstanbul-İzmir
Yahu inanın sayın Kadri Balta,ya rica ettim siyasi içerikten polemikten uzak durun diye..Hani forum siyasi tartışmaya girmesin her görüş vardır diye ama..
Yönetici kıyafetim bir yana ve hatta hangi siyasi görüşte olmamda önemli değil.
İnsan hayatınımı koruyorlar yoksa yoketmiyemi çalışıyorlar belli değil!!

Oranın belediye başkanı buranın kaymakamı şuranın valisi derken iş iyice zıvanadan çıkıyor..
Afyon,da içki satışı yasaklanıyor.
Kürtaj meselesi derken başka bir şeyler sümen altından değiştiriliyor.
Grev hakkı elinden alınan havayolları çalışanları işten atılıyor..

Durma KADRİ BALTA!
Güncel kapakları hep paylaş!

Kadri Balta

Aktif Üye
27 Mar 2012
406
2,221
Yok ben kesinlikle siyaset yapmıyorum hiç bir siyasi görüşü desteklemiyorum öyle yazılarda yazmıyorum.Sadece gırgır penguen leman uykusuz gibi ülkenin en önemli en fazla tirajı olan dergilerinin kapakalarını paylaşıyorm sonuçta paylaşımların hepsi çizgi.(aradada birkaç karikatür)

Bugün leman penguen gır gır aldım kapakları çok hoşuma gitti paylaşıyım dedim.2tl çok değil yani her keseye uygun bence benim hoşuma gidyor.

Sadece karikatürlerde yok m.k perker lemanda devam eden çizgi hikayesi var.
İstiyenler baksın yani hem her yerde bulunabilcek hemde her keseye uygun dergiler.Bir de abi adamlar KAPAK yapıyor yani harbiden kapak napıyım çok hoşuma gidiyor.