Marvel Süper Macera Sayı 31 (Kasım - Aralık 2012) - Bölüm 2

gizemlover

Onursal Üye
5 Tem 2012
878
10,219
2jafalf.jpg

Konu :

Gece ortaya çıkmış ve Peter Parker için gün çok yorucudur.
Emma Frost şehre yeni gelmiş ve süper bir kötü karakter ortaya çıkmıştır.
Ve yarı olağanüstü kozmik güçlere sahip Chat de konuk misafir olarak bunları bir güzel keyifle izler.
Ve daha da kötüsü Peter Chat'e çıkma teklif etmek ister.
Ama böyle bir gece üzeri yeni okul öğretmeni Jack Russell kaçırılmıştır ve herşey alt üst olur.
Jack'i kurtarmak rehinelere zarar vermemek ve çıkma teklifi hepsi üst üste gelmiştir ve hızlıca bitirmesi gerekir.
Çünkü Spiderman Jack Russell'ın gizli kimliğini bilmektedir ki Jack Russell geceleri kurt adam oluyordur ve o gece bu gecedir.

23 sayfa
tamamı türkçe
tüm yaşlara hitap eder
çizgi öykü adı : "Susturucu" adlı içerir.

Mediafire

"Peter Banner dostum bu sayı ay ve yılı ve numarası yanlış lütfen elinde ki arşivle karşılaştırabilirsen çok sevinirim :))"

Peter Banner

Kıdemli Üye
6 Haz 2016
145
594
Merhaba sevgili gizemlover. Size bahsettiğim sitelerden yararlanarak (Siz de orijinal karşılığı öyle tespit ettiniz galiba) bir liste oluşturdum. Ortaya çıkan listede eksikler var ancak bu sayıyı tespit edebildim. Paylaştığınız sayının orijinal seri karşılığını doğru; listeye göre Marvel Süper Macera'nın Kasım-Aralık 2012 tarihli 31. sayısında yayımlanmıştı.

Peter Banner

Kıdemli Üye
6 Haz 2016
145
594
Sayıyı tespit ettikten sonra bir kapak yapmak istedim. Kopyala-yapıştır mantığıyla yeni kapak oluşturdum.

Hatırladığım kadarıyla kapağa Spider-Man'in görseli koyulmuştu; ben de o görseli koydum. Üst kısmı 32. sayı görselinden aldım. Kasım-Aralık ayına ait yılı farklı bir sayı, 2012 yılına ait ayları farklı bir sayıdan tarih kısımlarını; 51. sayı görselinden "1"i kopyalarak yapıştırdım. İkinci maceraya ait görseli küçülterek onu da kenara yapıştırdım ve ardından metinleri yazdım. Umarım hoşunuza gider :) (Foruma resim yüklemenin de acemisiyim; "Resimli Anlatımlar" kısmından bakarak öğrenmeye çalıştım. :))

Son düzenleme:

gizemlover

Onursal Üye
5 Tem 2012
878
10,219
Sayıyı tespit ettikten sonra bir kapak yapmak istedim. Kopyala-yapıştır mantığıyla yeni kapak oluşturdum.

Hatırladığım kadarıyla kapağa Spider-Man'in görseli koyulmuştu; ben de o görseli koydum. Üst kısmı 30. sayı görselinden aldım. Kasım-Aralık ayına ait yılı farklı bir sayı, 2012 yılına ait ayları farklı bir sayıdan tarih kısımlarını; 51. sayı görselinden "1"i kopyalarak yapıştırdım. İkinci maceraya ait görseli küçülterek onu da kenara yapıştırdım ve ardından metinleri yazdım. Umarım hoşunuza gider :) (Foruma resim yüklemenin de acemisiyim; "Resimli Anlatımlar" kısmından bakarak öğrenmeye çalıştım. :))

süpersin :)