*** Lüleburgaz'dan Sevgiler ***

gurselileri

Guest
18 Tem 2010
2,226
2,308
LÜLEBURGAZ
c8fg6ezh41fwtvi5e.jpg

kartal

Onursal Üye
17 Şub 2011
4,312
4,589
Günaydın sevgili kardeşim,sana ve tüm dostlara da Konya'dan sevgiler,selamlar.Bu arada,dışarıda harika bir hava var,güneşli,azıcık ama azıcık serin...

gurselileri

Guest
18 Tem 2010
2,226
2,308
LÜLEBURGAZ
bu sabah lüleburgaz'da kasvetli, önünüzü göremeyeceğiniz kadar sisli bir hava vardı... şu dakikalarda sis dağıldı... güzel bir güneş ışıldıyor... sabahtan beri kaptan swing okuyorum... sanki bayramı swing, mister blöf ve gamlı baykuşla birlikte geçiriyorum :D

gurselileri

Guest
18 Tem 2010
2,226
2,308
LÜLEBURGAZ
Ve aleykümselam Gürsel İleri dost...

Bu resimdeki dört süvariden hangisi sizsiniz?

sevgili hadon kaç doğumlusunuz bilmiyorum ama bizim çocukluğumuzda trt tek kanal ve siyah beyaz iken bonanza diye bir dizi vardı... resimdeki dört süvari dizimizin kahramanları baba Benn Kartrayt ve oğulları Has, Edım ve küçük Co'dur... aynı zamanda bonanzanın çizgi romanları forumumuzda da bulunmaktadır... ben bu diziyi çocukluğumda da çok seviyordum... şimdi ise yıllar o sevgiyi daha da perçinledi... bence bonanza içinde duyguyu, insanlığı barındıran gelmiş geçmiş en iyi western dizisidir...

12 Şub 2010
15,006
545,225
Bayram nedeniyle geldiğim Şanlıurfa'dan selam, sevgiler gürselileri

Burada da hava sisli, yağmurlu

Hatta sel nedeniyle maalesef can kaybı olduğunu duydum

Yüce Allah'tan ülkemizi ve insanımızı her türlü afetten korumasını niyaz ederim

pandora1972

Süper Üye
1 Ağu 2012
2,229
4,844
İşte budur, unutulan bir paylaşım olan tebrik kartını sanal ortama taşıdın ya; sana da İstanbul'dan gönül dolusu sevgiler :):):)

Raven

Yönetici
7 May 2009
1,434
12,732
Gürsel hocam, benim telefon sizlere ömür olduğunda senin telefonu da kaybettim, bir ara bana ulaşır mısın? Sana şahsen ve bizzat sevgilerimi sunmak isterim :)

gurselileri

Guest
18 Tem 2010
2,226
2,308
LÜLEBURGAZ
Bayram nedeniyle geldiğim Şanlıurfa'dan selam, sevgiler gürselileri

Burada da hava sisli, yağmurlu

Hatta sel nedeniyle maalesef can kaybı olduğunu duydum

Yüce Allah'tan ülkemizi ve insanımızı her türlü afetten korumasını niyaz ederim

sevgili haluk abi çok teşekkürler... Allah tüm insanların yardımcısı olsun... bizim lüleburgaz'da da sel ve can kaybı yaşandı... yarından itibaren tekrar yağmur geliyormuş... umarım aynı felaketler yaşanmaz... sevgi ve saygılar, mutlu bayramlar...

gurselileri

Guest
18 Tem 2010
2,226
2,308
LÜLEBURGAZ
Gürsel hocam, benim telefon sizlere ömür olduğunda senin telefonu da kaybettim, bir ara bana ulaşır mısın? Sana şahsen ve bizzat sevgilerimi sunmak isterim :)

sevgili mustafa derhal özelden numaramı iletiyorum... sen de yeni numaranı verirsen sevinirim... giden telefon olsun kardeşim cana geleceğine mala gelsin :) sevgiler... Allah'a emanet ol...

mcrane

Yeni Üye
19 Eyl 2011
34
31
sevgili hadon kaç doğumlusunuz bilmiyorum ama bizim çocukluğumuzda trt tek kanal ve siyah beyaz iken bonanza diye bir dizi vardı... resimdeki dört süvari dizimizin kahramanları baba Benn Kartrayt ve oğulları Has, Edım ve küçük Co'dur... aynı zamanda bonanzanın çizgi romanları forumumuzda da bulunmaktadır... ben bu diziyi çocukluğumda da çok seviyordum... şimdi ise yıllar o sevgiyi daha da perçinledi... bence bonanza içinde duyguyu, insanlığı barındıran gelmiş geçmiş en iyi western dizisidir...

1975 lerde bu dizi olduğunu düşünürsek (Türkiye'de) ben küçük kalıyorum yanında abi :D gerçi şuan 30 um ama...görüşürüz abi niye olmasın, kuzenimden grip kaptıgım için bayramı evde geçiriyorum malesef.

gurselileri

Guest
18 Tem 2010
2,226
2,308
LÜLEBURGAZ

1975 lerde bu dizi olduğunu düşünürsek (Türkiye'de) ben küçük kalıyorum yanında abi :D gerçi şuan 30 um ama...görüşürüz abi niye olmasın, kuzenimden grip kaptıgım için bayramı evde geçiriyorum malesef.

sevgili kardeşim geçmiş olsun... bu hava değişimleri sırasında şifayı kapmamak biraz mucize... gerçi sana kuzeninden geçmiş ama yine de dikkatli olmak gerek... yaş mevzuna gelince pekte bir fark yok yahu kimlikte 43 yazıyor ama ruh yaşım 25'te takılı kaldı... yani anlayacağın arada pek bi fark yok :D