Kursunkalem ile skec yapmak [ Ingilizce ]

mimar777

Süper Üye
1 Tem 2013
585
3,463
kursunkalem calisanlara ilginc gelecek bir kitap...

file

ddueu.jpg

:wbtr::wbtr::wbtr:
LINK :

Moderatör tarafında düzenlendi:

mimar777

Süper Üye
1 Tem 2013
585
3,463
Sagolasın sevgılı melıh ... Elıme gecen her degerlı kıtabı paylasmaya devam edecegım ... Bızım zamanında bulamadıgımız bu hazınelerı sımdıkı nesılle paylasmak ve onların ufuklarını genısletebılme yolunda bır nebze olsun katkıda bulunmak ınan bana buyuk keyıf verıyor.

mimar777

Süper Üye
1 Tem 2013
585
3,463
Bu arada buradada onerımı yınelıyorum ... Paylasılacak cok degerlı kıtaplar var ancak sıtemız bayagı buyudu ve tekrarları belkı yonetıcılerımız kolayca gorebılıyor ama paylasım yapmak ısteyenler ıcın ana sayfaya bır sıte ıcı arama [ search ] acılabılırse vede oraya kıtap adı yada yazar-cızer adı yazarak paylasmak ıstenılen eserın olup olmadıgı gorulebılırse tekrar paylasımların onune gecılebılır sanıyorum.

Son düzenleme:

tolgam

Çeviri & Balonlama
5 Mar 2011
230
608
Bu arada buradada onerımı yınelıyorum ... Paylasılacak cok degerlı kıtaplar var ancak sıtemız bayagı buyudu ve tekrarları belkı yonetıcılerımız kolayca gorebılıyor ama paylasım yapmak ısteyenler ıcın ana sayfaya bır sıte ıcı arama [ search ] acılabılırse vede oraya kıtap adı yada yazar-cızer adı yazarak paylasmak ıstenılen eserın olup olmadıgı gorulebılırse tekrar paylasımların onune gecılebılır sanıyorum.

Yukarda arama var zaten.Belki görmemişsinizdir :)
Profiliniz Yardım Community Ajanda Yeni Mesajlar Arama

mimar777

Süper Üye
1 Tem 2013
585
3,463
dogru ya ... sagolasin ...bu korlukten yada yaslanmaktan degil google gibi arama motorlarinin o arama boslugundan kaynaklaniyor sanirim gozumuz onlara alismis ; tepelere bakmak aklima gelmedi ... neyse gorusumun duzelmesine sebep oldugundan tesekkur ederim ...