Kullanıcı İsim Değişikliği: aerden-HACILI

HACILI

Onursal Üye
14 Kas 2012
2,278
8,520
çok teşekkür ederim

Sevgili Ahmet Abi'mizin (Ahmet Erden) daha önce aerden olan kullanıcı ismi HACILI olarak değiştirilmiştir.

Değerli dostlarıma minik bir açıklama.
Sevgili dostlar,
Bir iki ay önce çocukluk yıllarımın geçtiği Adana/Ceyhan'a gitmiştim.
Ailemden kimse kalmadığı için mahalle büyüklerimi ve mahallede birlikte oyunlar oynadığımız çocukluk arkadaşlarımı ziyaret ettim.
Başta mahalle büyüklerimiz olmak üzere bazı çocukluk arkadaşlarım bile ilk anda tanımadılar beni. Ancak; " BEN HACILI ...." dedikten sonra arkadaşlarım HACILIII.... büyükler ise tıpkı çocukluk yıllarımda olduğu gibi , " Hacı Ahmet efendiiiii...."
diye sevgiyle karşıladılar.
(Rahmetli dedemden dolayı O'na benzediğimi söyleyerek, büyükler bana çocukken bile Hacı Ahmet Efendi derdi)
Bu forumda da çocukluk anılarımın unutulmaz çizgi romanları ile beraberim.
İstedim ki, çocukluk anılarımın bulunduğu ortamda çocukluğumda hitap edilen lakabımla anılayım, bir nebze de olsa çocukluğumu yaşayayım.
Beni kırmayarak bu imkanı tanıyan ve forumumuzda " aerden " olan kullanıcı adımı " HACILI " olarak değiştirme nezaketini gösteren sayfa yöneticimiz sayın direnc11 dostuma çok çok teşekkürler ederim.
Selam sevgi ve saygılarımla.
Ahmet ERDEN - HACILI
( aerden )

gandor08

Yönetici
6 Ocak 2013
18,384
142,686
Abi tahmin etmiştim memleketteki bir lakap için kullanıcı isminizi değiştirdiğinizi.

Hayırlı olsun, her yorumda bu isme baktıkça o günlere ve aile büyüklerinizi anımsamanız çok güzel olacaktır.

HACILI

Onursal Üye
14 Kas 2012
2,278
8,520
Hayırlı olsun
Selam, sevgi ve saygılar HACILI:)
Tüm dostlarıma güzel temennileri için teşekkür ederim.
Sevgili profesör dostum,
Alıntı yaptığım hitabınızın yüzümde bir tebessüm oluşturduğunu bilmenizi isterim.
Ve kısa bir geçmişe dönüş de beraberinde tabi.
Saygılarımla.