bakunin

Admin
12 Mar 2009
6,537
68,939
NeverLand
cd0001ufu.jpg

ÖLÜMÜN SURATI (THE FACE OF DEATH), Vampirella (Warren)-40; Yazan: Carl Wessler, Çizen: Ramon Torrents
SOĞUK HAVA (COOL AIR), Eerie-62; Öykü: H. P. Lowecraft, Adapte eden ve çizen: Bernie Wrightson
HAYALET-CRAKERMEYER'İN KİLİSESİ (THE SPOOK-CRACKERMEYER'S CHURCHYARD), Eerie-62; Yazan: Budd Lewis, Çizen: Leopold Sanchez
VE MUMYALAR YÜRÜDÜLER (DEATH BE PROUD!), Eerie-62; Yazan: Steve Skeates, Çizen: Joaquin Blazquez
YOKEDEN'İN DÖNÜŞÜ (ENTER: THE EXTERMINATOR), Eerie-58; Yazan: Bill DuBay, Çizen: Esteban Maroto
TATİL EVİ (HOME FOR THE HOLIDAYS), Vampirella (Warren)-40; Yazan: Budd Lewis, Çizen: Luis Bermejo
VAMPIRELLA-İSİMSİZ ZORBA (THE NAMELESS RAVISHER!), Vampirella (Warren)-40; Yazan: Flaxman Loew, Çizen: Leopold Sanchez

ekenciz

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
13 Eyl 2009
3,016
13,724
Bu sayının çizim kalitesi de sizin taramanız kadar güzel.

kartal

Onursal Üye
17 Şub 2011
4,312
4,589
Bu korku dergilerinin kapakları çok ilginç,çok güzel,sırf kapağı gören biri bile içeriği merak edip okur.
Sevgili kardeşim bu güzel kitaplara sizlerin emekleri de yüklenince olduklarından daha güzel,daha değerli bir hale geliyorlar,sağolun varolun,emekleriniz ve paylaşımınız için çok teşekkür ederim,en iyi günler dileklerimle hoşçakalın.

savok

Admin
30 Eki 2009
20,011
84,729
Kasımpaşa
Şimdi bu listeleri tarihleri filan görmeden
birisi bana sorsa ohoo hepsini okudum derim,
üstelik hiç utanmam sıkılmam, ama bakıyorum yayımlandığı tarihte 8 yaşımdayım, gördüğüm çizgiler olsa olsa cin ali düzeyinde peki kardeşim ben bunları ne zaman okudum, sonra niye okudum..Niye ağaç üstlerinde bisiklet sırtında değildim de bunları okumak gibi garip bir uğraş içine girdim..Herhalde benimkiler birer sanrıydı, esrik kafamın bana ettiği acımasız ayak oyunlarıydı.. Sonra Kirpi kimdi Eri kimdi..
Neyse bütün bunların cevabını bugün almış bulunuyorum. Dehşet bir kolleksiyon..Hele son on-onbir ayı için ufak çaplı bir servet ödendiğini görünce benim bu delilerin arasında ne işim var diye aklımdan şöyle bir geçmedi değil.. Ama ne yapayım delileri severim..
İmza bir başka deli..