Kiwi-400-Big George

tuzla

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
3 Şub 2010
748
38,263
j86m0cmsvxnvclh5g.jpg

batterton

Aktif Üye
23 Kas 2014
259
1,324
Paylaşım için teşekkür ederim. Bir konuda bilginize danışmak isterim. Hatırladığım kadarıyla ülkemizde Teksas maceraları farklı yayınevlerince tekrar eden şekilde yayınlandı. Hoz, Tay Büyük Albüm ve Aksoy yayıncılık serilerini okudum. Hangi yayınevlerinin serilerini okursak sayı atlamamış oluruz. Bir de Kiwi olarak yayınladığınız maceralar Türkiye'de yayınlandı mı daha önce ? Gözümden kaçmış olabilir, sitede bu konuyla ilgili link varsa paylaşabilir misiniz ?

tuzla

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
3 Şub 2010
748
38,263
Paylaşım için teşekkür ederim. Bir konuda bilginize danışmak isterim. Hatırladığım kadarıyla ülkemizde Teksas maceraları farklı yayınevlerince tekrar eden şekilde yayınlandı. Hoz, Tay Büyük Albüm ve Aksoy yayıncılık serilerini okudum. Hangi yayınevlerinin serilerini okursak sayı atlamamış oluruz. Bir de Kiwi olarak yayınladığınız maceralar Türkiye'de yayınlandı mı daha önce ? Gözümden kaçmış olabilir, sitede bu konuyla ilgili link varsa paylaşabilir misiniz ?

Kendimi Teksas yayınları konusunda bilgi verecek yeterlilikte görmüyorum. Bu konuda sitemizde gerçekten bilgili arkadaşlar var. Umarım bu yazınızı görür ve hepimizi aydınlatırlar.

Kiwi başlığı altında yayınlanan Blek maceralarının bir kısmı, çeşitli zamanlarda, yukarıda saydığınız yayınevlerince (sanıyorum Tay Tayınları hariç) yayınlanmıştır.

batterton

Aktif Üye
23 Kas 2014
259
1,324
Sağol dostum, şöyle bir mesajlara baktım da BAKUNİN usta bu konuda bayağı bir çalışma yapmış. Umarım burayı okur ve bizi bilgilendirir.