Kitap fuarında İzmir tayfası..

büyük beyaz

Yönetici
Çeviri & Balonlama
E-Dergi Takımı
17 Ağu 2009
17,746
44,734
denize sıfır
Hava yazdan bol miktarda avans verince bu fırsatı kaçırmak bize yakışmazdı. Bu kez aramıza yeni katılan dostlarla oldukça keyifli bir gün geçirdik. Diabolik ile şimdilik resimlerine bakarak tanışan genç dostumuz Bartu ilerde balonlama kralı olmaya aday.:)

kazcivcivi038.jpg

Senaryo= Bol selüloz ve mürekkep içerikli ciltler üzerine..:)

Oyuncular, Perçinler (Burak ve oğlu Bartu),Baybora (İlhan abimiz) Oktay, Mehmetali, Mehmetsiz Ali, Lotoloto, The Darkness

Perçinler (Burak ve oğlu Bartu)
011gfg.jpg

009sts.jpg

Oktay-izm, Lotoloto, MehmetAli, Baybora, Büyük beyaz, Bartu

010zcz.jpg

012ndn.jpg

Perçinler, Oktay_izm, Yarım loto.:)

Bartu sıkılınca Burak dostumuz erken ayrılmak zorunda kaldı Muhabbete doyamadık, ancak artık hep birlikteyiz bunun rövanşı da var.:)

013isi.jpg

Baybora İlhan abimiz ile niye bugüne dek biraraya gelemedik diye hayıflandık. Hayıff..

007csc.jpg

Marmara Çizgi bizle ilgilenince bizde orada daha fazla zaman geçirdik.

008fgf.jpg

kazcivcivi047992x744.jpg

MehmetAli ben daha hızlı foto çekerim diye bana bir süre kafa tuttu. Söz milletin.:)

005yqy.jpg

Fiyatlar Pimaş boyutundaydı, hayırlı işler diledik yürüdük..

002ojo.jpg

Daha sonra Pınar kitap ziyaretimizi yaptık ve aramıza Hodja35 (Cengiz) katıldı.
Muzaffer bey alacağımız kitapların adedini sordu, çaylara böldü ve hesap tutunca çaylarımızı içebildik.:)

Günün sonunda ilk kez görüştüğümüz üç değerli dostumuz ile tanışma fırsatı bulduğumuz için bizler kazançlı çıktık. Bir sonraki buluşmayı beklemeye başladık.:) Lütfedip geldikleri için müteşekkirim.:) Saygılar..

Moderatör tarafında düzenlendi:

serifengin

Onursal Üye
23 Eki 2009
2,616
6,107
İstanbul-İzmir
Muhteşem olmuş ama ben eksiğim işte bir tek :)
O fuar istediğim gibi olmamış diye bildiğin dağıtırdım.
Neyse yaz geliyor bir İzmir yapıp şu acemilere öğretmem lazım bir iki şey :)

gandor08

Yönetici
6 Ocak 2013
18,384
142,652
Arkadaşlarımızın resimlerini görmek hoş oluyor, izmir ekibine selam saygılar, göğe yakın topraklardan.

hadon

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
10 Mar 2010
3,056
9,126
Kastamonu
İnsanlar güzel, doğa güzel, İzmir güzel... İzmir Sancağı harika... Resimlerinizi görünce gerçekten mutlu oluyoruz.

Yalnız ortalıkta boyoz görünmüyor nedense... İsterseniz Antalya'dan yollayalım biraz. Burada her yer boyozcu doldu. :)