Kendimi tekrar, börtecinefb'yi ilk kez kutlarım!

savok

Admin
30 Eki 2009
20,011
84,733
Kasımpaşa
Yönetim kadrosuna size kebap ısmarlayacağım, siz bu dünyanın en yakışıklı ve muhterem insanlarsınız diyerek yeniden hakettiği süpermodluğa dönen kendisi çok yakışıklı olan aynı zamanda deli aynı zamanda halen ve sonsuza kadar fenerli(tek kusuru)muhabbetinden keyif aldığım sevgili kardeşim seni kutlarım..
Kendimi bir kez daha kutlarım!

serifengin

Onursal Üye
23 Eki 2009
2,616
6,107
İstanbul-İzmir
İTİRAZIM VAR HAKİM BEY!!!
AAA öyle bir normal bir süper olunmaz darlanırım!
Abi Allah adamı böyle evirir çevirir çarpar işte:D
Hıh bak bana kırk yıllık kominist normal normal takılırken ( yönetimi yıkma çalışmaları) elime böyle dişime göre kurt düşürür:d
Tekrar tebriklerimi sunarken iyi olan kazansın diyorum!
Yıkacağım bu yönetimi!!

ccahitkar

Onursal Üye
30 Eki 2010
4,805
2,641
metu
Afiyet olsun,..İkinizide kutlayarak banlanma tehlikesini biraz azaltıyorum sanırım.

Tsubasa

Admin
11 Mar 2009
531
1,183
Kebap varsa kutlarım hiç affetmem :) Öteki konuda pek ilgimi çeken birşey olmadı :p Hayırlı olsun diyorum tekrar ve tekrar...

kartal

Onursal Üye
17 Şub 2011
4,312
4,589
Sevgili kardeşim sana da hayırlı uğurlu olsun.Seni tekrar görmek güzel.İyi akşamlar dileklerimle,hoşçakal.

Gulyabani

Yönetici
15 Ara 2010
5,003
22,519
Sarıyer
Değerli dostum, kutlarım.

Bu aralar kilo vermeye çalışıyorum,
birayı alacağım hanesine yazayım bir müsait zamanda
içeriz nasıl olsa bir limanda.

bortecinefb

Süper Üye
12 Ara 2009
2,815
4,535
Deliler Köyü
Değerli dostum, kutlarım.

Bu aralar kilo vermeye çalışıyorum,
birayı alacağım hanesine yazayım bir müsait zamanda
içeriz nasıl olsa bir limanda.

Nadir Ağabey yarın pehrize ara veriyon direk biralar köyün delisi delikurttan :), ne dedi rahmetli Özal Anayasayı birkez delsek ne olur, sende pehrizi bir gece boz bir şey olmaz :)

12 Şub 2010
15,006
545,240
Ya huuuuu

Bilgisayar açık ama bir saatliğine başından ayrıldım

Listeler altüst olmuş, neler olmuş neler

Biralar, midyeler, maydanozlu köfteler

Tebrikler, candan tebrikler

neptunn

Süper Üye
27 Tem 2009
1,871
5,051
Sevgili kardeşim,tekrar yönetim kadrosunda seni görmek çok güzel.Hayırlı olsun,tebrikler.

:Ğ:Ğ:Ğ:Ğ Ayrıca kutlarım.:Ğ:Ğ:Ğ:Ğ:Ğ

bortecinefb

Süper Üye
12 Ara 2009
2,815
4,535
Deliler Köyü
Sevgili kardeşim,tekrar yönetim kadrosunda seni görmek çok güzel.Hayırlı olsun,tebrikler.

:Ğ:Ğ:Ğ:Ğ Ayrıca kutlarım.:Ğ:Ğ:Ğ:Ğ:Ğ

Şu forumda ilk dert ortağımdın :), galiba bir moda kıldım o zaman ve sana yazdım :), sonra baktım herif haklı :), ismi bende kalsın şimdi kanka olduk :), gittik geldik vesselam ama hep bir parçam buradaydı...
Şu aralar neler yaşadığımı nelerle mücadele ettiğimi bir ertuğrul ağabey anlıyor çünkü gördü...
Hepinize teşekkürler dostlarım, hep buradaydım hiç yanınızda olamadım.. Affedin deliliğime verin...

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
303,212
Değerli Kardeşim,
bu köyün delilerinden biri olarak yerinizi doldurmaya çalıştık ama,
sizsiz hep bir eksiktik.
Tebrik ediyor, sevgi ve selamlarımı sunuyorum.

bayrakzaf.gif

altay1944

Onursal Üye
30 May 2009
3,166
4,654
Gitmedin ki gelesin sen yüreklerdeydin börti.Gene de hoş geldin .Paylaşımların ve dostluğun için ...

filmografi

Süper Üye
8 May 2010
1,420
2,338
istanbul
ooo kebab, bira falan... :) (gerçekten yeme içme konusunda bir numarayız galiba...)
sevgili börti turuncu renginiz kutlarım...

Kroker

Süper Üye
27 Nis 2009
1,742
2,245
Zaten hep aramızdaydı, ben hissediyordum varlığını, kutlarım hayırlı olsun.

algir

Onursal Üye
10 Ara 2009
932
872
Tebrikler.Seni tekrar aramızda görmek çok güzel.Yeni görevin hayırlı olur inşallah.:D:d

gurselileri

Guest
18 Tem 2010
2,226
2,308
LÜLEBURGAZ
işte güzellik bu... gülen yüzler, yorumlara dükülmüş mutluluk dolu, neşeli sözler... çizgi diyarındaki gibi var mı acaba başka yerde böyle birbirine kenetlenmiş eller, dost yürekler... sevgili bortiyi, savok'u, terfi eden tüm dostları kutluyor, başarılarının devamını diliyorum :24: :)