Karargahta Olağanüstü Toplantı

yeryüzü

Yönetici
3 Eki 2011
17,114
76,943
hiçbiryerde :)
Son günlerde başgösteren olaylar olağanüstü
bir toplantıya mecbur bıraktı bizi.Forumun
bekaası için Raven'i çağırdık ve görüşlerini sorduk.
Üstat sağolsun kırmadı bizi Profesörümüzü de aldı
hukuki konularda merak ettiklerimizi yanıtladı:
20131117165214vert.jpg

Merak ettiğiniz, aklınıza takılan konularda güvenebileceğiniz
dostlarınız olması harika bir duygu.
Buradayız efendim, bekleriz...

Moderatör tarafında düzenlendi:

tolgam

Çeviri & Balonlama
5 Mar 2011
230
608
Benim gözüm Profesör Üstadın Karizmasına Ardından da raflardaki piştov'lara takıldı....
İyisi mi gidip bi Kaptan Swing okuyayım. :D

gandor08

Yönetici
6 Ocak 2013
18,384
142,652
İşin içinde aslan sütü varsa olay çözülmüştür.

Nasip bir gün belki karargahta bir toplantıda helde konu çizgi olursa neler konuşulmazki.

Herkese saygılarımla.

Toplantı aşkına birazdan SUÇ ve CEZAYI yükleme yapacağım.

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,090
37,140
İstanbul
Siz toplanın; olağanüstü durumları konuşun, hem de rakı eşliğinde... Birileri nasıl olsa tarama, çeviri ve balonlama yapar. :)

Şaka bir yana orada olmak keyifli olurdu. Bir başka sefere artık... Gerçi Ankara daha yakın bana ya...

Keyfiniz, yüzlerinizdeki gülümseme daim olsun.

ertuğrul

Admin
5 Nis 2009
24,888
140,317
Bugün büyük süpriz oldu.
Haluk abi B.Çekmece'de işi varmış banada geldi.
Bende bana yakın olan arkadaşları çağırdım,hala güzel sohbet içersinde devam ediyoruz.
Gönül isterdiki tüm dostlarda burada sohbette olsun.

savok

Admin
30 Eki 2009
20,011
84,738
Kasımpaşa
20131117165214vertozo.jpg

İşte bu an olayın bittiği andır. Çizgi Diyarı karargahı biberi ekmeğe katık ediyorsa durum vahimdir. Benden habersiz ve de izinsiz toplanırsanız olacağı budur.

Moderatör tarafında düzenlendi:

ertuğrul

Admin
5 Nis 2009
24,888
140,317
Senin katık dediğin Urfa'dan gelme özel acılı biber salçası,birazdan kara mustafa çiğ köfte yapacak:D sevgili adminim.

serifengin

Onursal Üye
23 Eki 2009
2,616
6,107
İstanbul-İzmir
İşteyim şu saat itibari ile katılmam mümkün olmadı ama o biberden ayrılacak, ben gelirken yanına İzmir tulum getircem bir büyük beyaz açılacak ve parası neyse verilecek taksi tutulacak Savok getirtelecek!
Öyle kambersiz düğün mü olurmuş????

12 Şub 2010
15,006
545,241
Büyükçekmece üzerinden Ankara'ya doğru seyir halinde iken karargah komutanı Zeki'nin telefonu üzerine Cennet'e intikal ettim. Acı biber salçasının bağırsak zararlıları üzerindeki etkileri gündemi ile acilen olağanüstü toplantı yapılması kararlaştırılmıştı.

Tedbirli olmayı severim. Aile hekimimiz Cemil, itfaiyecimiz Güngör, önemli anları tespit edecek kayıtçımız raven geldikten sonra Zeki'yi zoraki gönüllü ettik. Ağızda başlayan yangını söndürmeye hekim müdahalesi yetersiz kaldığından itfaiye müdahale etti ve böylece " tedbir hiç bir zaman fazla değildir " sözünü kanıtlamış olduk.
Şu saatte Ankara'dayım ve bana çok keyifli bir kaç saat yaşatan her birisi gönül adamı olan dostlara çok teşekkür ediyorum.
Çiğköfte bahane, Diyar dostları şahane:)

timed

Onursal Üye
19 Eki 2009
2,330
9,753
Sözüm serifengin ' e dir.
Böyle bir toplantı var neden biz yokuz ?
Tez veresüz cevabı .

HACILI

Onursal Üye
14 Kas 2012
2,278
8,517
Benim gördüğüm ve anladığım kadarı ile sizler " BİR BÜYÜĞE " danışma gereği hissetmişsiniz ve de danışıyorsunuz.
Çok da iyi etmişsiniz.
Zaman zaman " BİR BÜYÜĞE " danışmakta her zaman yarar vardır.
Afiyet şeker olsun.

HACILI

Onursal Üye
14 Kas 2012
2,278
8,517
Benim gördüğüm ve anladığım kadarı ile sizler " BİR BÜYÜĞE " danışma gereği hissetmişsiniz ve de danışıyorsunuz.
Çok da iyi etmişsiniz.
Zaman zaman " BİR BÜYÜĞE " danışmakta her zaman yarar vardır.
Afiyet şeker olsun.