Jane (İngilizce)

balkan

Onursal Üye
27 Şub 2016
3,554
35,560
[url= ]
4ek3mmu.jpg
[/url]

Jane

Charlotte Brontë'nin klasik romanı Jane Eyre'in güçlü bir modern yeniden yorumu.

Jane, New York'un seçkinlerinin dünyasında sırların en büyük savurganlık olduğunu öğrenir ve sevdiği adama güvenip güvenmemeye ya da kızını aldatılmasının sonuçlarından korumak için ne gerekiyorsa yapmaya karar vermelidir.

BlackBishop

Çeviri & Balonlama
16 Eki 2010
1,932
19,085
Denizli - İstanbul
Bu dosyayı siz yüklememişsiniz. Dosyanın kaynağını sorabilir miyim? Dosya yapısı ile ilgili ilgimi çeken bir durum var da!

Söylemenize gerek kalmadı.

Getcomics'in linkini doğrudan kopyalamışsınız.

Son düzenleme:

balkan

Onursal Üye
27 Şub 2016
3,554
35,560
Siz mi yüklediniz???

Ben de "Uploaded: 2023-04-05 22:04:40" diye görünüyor.
Paylaşım saatinden on-onbeş dakika önce diskten mediafire yükledim. Ve media fireda oluşan linki forumda paylaştım. Diğer paylaşımlarımlarımı da aynı şekilde yaptım.

Arkadaşımdan gelen diskin hangi tarihte bana geldiğini hatırlamıyorum. Ama sanırım bir yıla yakın oldu. Diskte, binlerce dosya var. Farklı dillerde. 1940,50, 60'lara ait çizgi romanlarda var, son yıllara ait olanlarda. Ayrıca bazen e-mailime de gelen çizgi romanlar var. Bunları da ilk etapta diske aktarıyorum. Tasnifli değil. Fırsat buldukça bakıyorum, bazılarını da paylaşıyorum. Arkadaşımın hangi tarihlerde ve hangi siteden bu dosyaları indirdiğini bilmiyorum. Ama paylaştığım eserlere pek çok forumda rastlamak mümkün. Yüzlerce paylaşan var.

Getcomic linkleri:

Son düzenleme:

melih_

Onursal Üye
24 Ara 2015
1,468
4,817
Osmaniye
Paylaşım saatinden on-onbeş dakika önce diskten mediafire yükledim. Ve media fireda oluşan linki forumda paylaştım. Diğer paylaşımlarımlarımı da aynı şekilde yaptım.

Arkadaşımdan gelen diskin hangi tarihte bana geldiğini hatırlamıyorum. Ama sanırım bir yıla yakın oldu. Diskte, binlerce dosya var. Farklı dillerde. 1940,50, 60'lara ait çizgi romanlarda var, son yıllara ait olanlarda. Ayrıca bazen e-mailime de gelen çizgi romanlar var. Bunları da ilk etapta diske aktarıyorum. Tasnifli değil. Fırsat buldukça bakıyorum, bazılarını da paylaşıyorum. Arkadaşımın hangi tarihlerde ve hangi siteden bu dosyaları indirdiğini bilmiyorum. Ama paylaştığım eserlere pek çok forumda rastlamak mümkün. Yüzlerce paylaşan var.

Getcomic linkleri:

Niye ifade veriyorsunuz ki?
Yok disk, yok arkadaşımdan geldi.
Yüklersiniz ya da yüklemezsiniz sizin bileceğiniz iş.

balkan

Onursal Üye
27 Şub 2016
3,554
35,560
sorunun çözümüne yardımcı olmak istedim.

Son düzenleme: