İzmir'liler yaza veda toplantımız 19 ekim günü..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

büyük beyaz

Yönetici
Çeviri & Balonlama
E-Dergi Takımı
17 Ağu 2009
17,746
44,734
denize sıfır
Önümüzdeki cumartesi 19 ekim günü Kahve diyarında buluşup, oradan başka bir yere ışınlanalım istiyorum.Karanfil getirebilirsiniz.:D

mmnoeo.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:

Dindar Diker

Çeviri & Balonlama
11 Nis 2009
2,478
8,807
İzmir
Bu kez kesin geliyorum. Ama başka bir yer buldum ben toplantı için. Hem daha ekonomik, hem çok nezih bir ortam. Hem nargilemizi tüttüreceğiz, hem sıcak çayımızı içeceğiz, hem de bol bol çizgi roman sohbeti yapacağız.

12 Şub 2010
15,006
545,241
Vay be :Z, ilana; üşenmemiş bir de balonlama yapmış üstadım :24:, zaman bol, elde iş kalmadı herhalde :mad:
İyi muhabbetler :), sonra bize İzmir’i çizersiniz :D, martıları unutmayın :d

İzmir'i çizmelerini bekleme sevgili fındıkfındık:)

Beşiktaş Çarşısı'ndan başını kaldır, İzmir'deki çarşıyı da gör, belki sen çizersin:)

İstanbul-İzmir ne ki:),

Belki sürprizli katılımlar da olabilir İzmir çarşı toplantısına:rolleyes:

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
303,217
Dostlar,
buluşma yerini yazmayacak mısınız?
Ufacık bir ihtimal de olsa,
bir sürpriz de ben yapabilirim...
İhtimalin gerçek olması umudu ve saygılarla...

bayrakzaf.gif

ertekin

Süper Üye
22 Ağu 2009
1,924
4,896
Navajo Köyü
Bayağı güzel olacağına benziyor
en kısa zamanda bende sizinle buluşmak isterim
yaşım küçük biraz sırıtırım, sıkılabilirsiniz yanımda ama

Dindar Diker

Çeviri & Balonlama
11 Nis 2009
2,478
8,807
İzmir
Toplantı için iki ayrı yer var aklımda. İlki, Hatay Özşanal yanındaki, Askeri Hastane karşısı yeni açılan cafe. Adını hatırlayamadım şimdi, ama çok güzel bir yer. Toplantıya katılacak olan tüm üyelere de yakın. (lotoloto, The_Darkness, darkwood, Mehmet Ali...) Sanırım büyük beyaz azınlıkta kaldı bu kez. :) Diğeri de yine Hatay'da, Renkli durağının orada. Yeşilyurt Devlet Hastanesi'ne çıkan yokuşun sonunda, Basınsitesi'nden Acil'e giriş yapılan kapının orada. Orası da çok kaliteli bir cafe. Her ikisinin de avlusu var. İstersek nargileleri dışarıda içebiliriz. Wi-fi sistemi de var. Laptopu olanlar getirsin çünkü ben harici hard diskleri getireceğim. Alışveriş yaparız biraz. :) Herkes döksün bakalım ortaya neleri varsa. :) Görüşmek üzere. Çoğunluk kabul ederse, teklif ettiğim yerde toplanabiliriz. Yok olmadı, bize yine Pasaport Kahve Diyarı yolu gözükecek.

12 Şub 2010
15,006
545,241
Cuma günü akşamına kadar karar verin dostlar

Tek istirhamım var:) barış çubuğu içilebilen yer olsun:D

büyük beyaz

Yönetici
Çeviri & Balonlama
E-Dergi Takımı
17 Ağu 2009
17,746
44,734
denize sıfır
Arkadaşlar tanıdığımız tüm İsviçre'li bilim adamlarıyla konuştum, uygulanan yoğun testler sonucunda Pasaport Kahve diyarında toplanmamız kararlaştırıldı. Yeni buluşma noktalarımızı da toplandığımızda karara bağlarız. Gelmeyenin baltası kırılsın.:)

Dindar Diker

Çeviri & Balonlama
11 Nis 2009
2,478
8,807
İzmir
Toplantıya katılacak olanlardan kimde laptop varsa getirsin, arkadaşlar. Yaklaşık 300 gb sanal çizgi roman var hdd de. Belki hoşunuza gidecek şeyler bulursunuz. :) Ben özellikle sevgili büyük beyaz'ın fumetti arşivine dadanacağım. Il Comandante Mark başta olmak üzere tüm EsseGesse ve Bonelli kahramanlarını süpüreceğim ortalıktan. :)

Dindar Diker

Çeviri & Balonlama
11 Nis 2009
2,478
8,807
İzmir
Her zamanki saatte, Murat Bey. 11 civarı Pasaport Kahve Diyarı'ndayız. Gelirken yanımda çr getireceğim. İlk gelen alır. :) Sen de Klasik Spider-Man'i getirebilir misin yanında? Merak ettim, bi bakayım.

bakunin

Admin
12 Mar 2009
6,549
70,146
NeverLand
Pasaport, Ege güneşi, Kemeraltı, Pınar Kitapevi, salaş meyhane ve de bol çizgi romanlı sohbetlerle dolu harika bir gün geçirdik İzmirli dostlarla. Umarım zaman içinde ülkemizin dört bir yanındaki dostlarla da buluşup görüşebilmek mümkün olur.

kartal

Onursal Üye
17 Şub 2011
4,312
4,589
Arkadaşlar resimleri görmek zevkini ne zaman tadacağız biz?....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...