İzmir tayfası, Caretta ailesi..

büyük beyaz

Yönetici
Çeviri & Balonlama
E-Dergi Takımı
17 Ağu 2009
17,746
44,734
denize sıfır
Planladığımız gibi bir araya geldik saha ve zemin müsait olunca doyumsuz bir sohbet günümüz oldu. Caretta ailesi ile tanışmak bizler için mutluluk vericiydi.. Çizgi roman aşkına muhabbetin belini kırdığımız saatler bize yetmedi doğrusu. Caretta üstadın derin bilgisini mümkün olduğunca sömürdük:) Aynı dilden konuşanlar bir araya toplanınca hepimizin ağzı kulaklarına varmıştı.

Caretta abimiz.

002tet.jpg

Lotoloto (Haluk abimiz), Caretta ailesi, MehmetAli ve oktay.

003nsn.jpg

Oktay ile yer değiştirdiğimiz bir kare.

006dxd.jpg

Mekanımızdan körfeze bakışlar..

009awa.jpg

Sohbetine doyamadığımız Caretta ailesini uğurladık ama bizim ayrılmaya niyetimiz yok.:)Sohbete devam..

007jjj.jpg

008oco.jpg

Çizgi roman sohbetimiz bitmeden gün bitti ama bayram ertesi toplanmak üzere sözleştik.. Biz dün çok eğlendik ilk kez görüştüğümüz dostlarla sanki yıllardır bir aradaymışız gibiydi. İyi ki sizleri tanımışım. Saygılarımla.:)

Moderatör tarafında düzenlendi:

Dindar Diker

Çeviri & Balonlama
11 Nis 2009
2,478
8,807
İzmir
Ali abi bir gün önceden haber verdi toplantıyı. Ama işim sebebiyle yetişemedim. Sanırım çok güzel bir toplantı olmuş. Büyük bir sohbeti kaçırmışım. Bir sonraki toplantıya umarım katılabilirim. Bu aileyi seviyorum.

caretta

Onursal Üye
24 Ağu 2011
2,962
24,144
Kıbrıs
Çok keyifli bir gün geçirdik.Ankara'dan sonra İzmir de tamam.Sırada İstanbul var.Sandık
Kıbrıs'ta kaldı ama sahibi anavatanda!

lotoloto

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
6 Kas 2009
4,145
20,800
çok değerli bir beyefendi ve hanımefendi eşiyle tanışmak ,
arkadaşlarımla sohbet çok keyifliydi.gerçekten öğretmenliği
dışında bir çizgiroman üstadından öğreneceğimiz çok şeyler
olduğunu gördüm.tüm güzellikler sizlerle olsun.

oktay_izm

Onursal Üye
8 Nis 2009
3,631
39,230
izmir
O kadar güzel insanlarla, o kadar güzel muhabbetten sonra, Haluk abinin hazinesinin bir kısmını görmeye gittik. Bizi davet etmesi büyük incelikti. Biz de çizgiroman ayda olsa "hayır" dememiz mümkün olmadığından kabul ettik. Ağzımızın suyu akarcasına tek tek kitapların tadına baktık. Sevgili dostlar, inanın anlatmakla bitmez. Görmek yaşamak ve okumak lazım. Hala o hazinenin etkisindeyim. Sonrasında Mehmet Ali hocamla Pınar kitap'ı ziyaret ettik. Paylaşmak üzere birkaç kitap satın aldım. Yakında huzurlarınızda olacak. Herkese selamlar.

gandor08

Yönetici
6 Ocak 2013
18,384
142,651
Güzel insanlarla her mekan güzelleşir, birbirlerini hiç görmeyen tanımayan insanlar ne kadar çabuk kaynaşıyorlar ortak bir nokta bulunca, yüzlerinizdeki mutluluk ve gülümseme bir daim kaybolmasın.

savok

Admin
30 Eki 2009
20,011
84,738
Kasımpaşa
Bence bir telefon açsaydın hani sahilde bir otel var ya hani belki yan taraftaki otelde olduğunu öğrenirdin.. Hala da öğrenebilirsin..

birmehmet

Süper Üye
4 Eki 2009
554
423
eveet!

Artık iyice emin olmaya başladım,

bizim gibi çizgiroman tutkunları :

ortayaş civarı ve hafif kilolu oluyorlar :D

bende aynıyım :p

uzung

Yönetici
Yönetici
14 Ağu 2009
3,414
26,980
İstanbul
Dostlar, yüzlerinizdeki gülümseme ve mutluluk ifadeleriniz hiç bozulmasın.
İnşallah yüz yüze de görüşebilmek dileklerimle, sevgiler.

12 Şub 2010
15,006
545,241
Dostları fotoğrafta da olsa görmek çok güzel. Kısmen de olsa özlem gideriyor insan.

Buluşmanın dolu dolu geçtiğini anlıyorum ve keşke ben de orada olsaydım dedirtiyor bana.

Sevgili caretta bu kez yolun Ankara'ya düşmedi mi? Ankara'dan söz etmişsin, geçen geldiğini kastediyorsun sanırım. Yoksa bu kez de geldin de aramaya zamanın mı olmadı?

Yoksa geldin de tarama derslerinden mi ürktün de aramadın:D

Tüm dostlara selam ve sevgiler.