İyi bayramlar - hediyemiz müzik

mimar777

Süper Üye
1 Tem 2013
586
3,462
Mubarek Kurban Bayrami tum dostlara saglik ; mutluluk ve bereketler getirsin ve Allah guzel vatanimizi her zaman korusun ... Buradan size ancak birkac unutulmaz nostaljik muzik hediye gonderebiliyorum ; lutfen kabul edin ... Hergununuz bayram sevinci ile dolu olsun . Sevgi ve saygilar :D
:wbtr::wbtr::wbtr:
bg1umu.jpg

bg2.jpg

LINK:

dm1.jpg

LINK:

em1.jpg

em2.jpg

LINK:

dr1.jpg

dr2.gif

LINK:

Moderatör tarafında düzenlendi:

mimar777

Süper Üye
1 Tem 2013
586
3,462
sevgili Cngz1 ;
Beegees'e kendim denedim normal iniyor. Tekrar denemeni rica ederim . 31 Mb buyuklugunde ... Bazen net agirlasiyor o yuzden olmus olabilir. Eger tekrar dene olmazsa ikinci bir link hazirlarim . Deger cunku en guzel Beegees parcalarindan olusan bir medley...

cngz1

Aktif Üye
3 Ara 2011
387
9,754
İstanbul
sevgili Cngz1 ;
Beegees'e kendim denedim normal iniyor. Tekrar denemeni rica ederim . 31 Mb buyuklugunde ... Bazen net agirlasiyor o yuzden olmus olabilir. Eger tekrar dene olmazsa ikinci bir link hazirlarim . Deger cunku en guzel Beegees parcalarindan olusan bir medley...

sevgili Mimar777 bende böyle şeyler yazıyor indirme butonu çalışmıyor. Permission Denied '' Alles was zählt" by Unspecified may be available for download from Amazon'' Unspecified

mimar777

Süper Üye
1 Tem 2013
586
3,462
sevgili Cngz ;
link calisiyor ama sanirim senin bilgisayarda bir hata olmus olabilir ; yeni alternatif bir link daha hazirladim . Umarim bu calisir.

caretta

Onursal Üye
24 Ağu 2011
2,962
24,144
Kıbrıs
Kurban Bayramı...

Adminlerimiz Tsubasa,Bakunin ve Savok'un,yöneticilerimizin,E-Dergi ekibinin,ve tüm üyelerimizin Kurban Bayramı'nı kutlar;sağlık ve mutluluk içinde nice bayramları idrak etmenizi dilerim.

neco50

Süper Üye
11 May 2010
2,731
1,919
Türk Ulusunun veTüm Çizgidiyarı ailesinin Kurban Bayramını kutlar, mutlu, huzurlu ve çizgiromanlı bir bayram geçirmelerini dilerim.