Invisible Woman #05

Fate

Çeviri & Balonlama
1 Mar 2021
549
18,611
Invisible%20Woman%2005%20%28of%2005%29-000.jpg

Sue Richards, eski casusluk ortağını
bulup kurtarmak için, ailesinin bunu öğrenmesi
durumunda dehşete düşecek bir davranışı
aşmak zorunda kalacak. Bu Invisible Woman'ı
nasıl değiştirecek?

Keyifli okumalar!

DryKleon

Süper Üye
18 Eki 2020
2,659
6,719
Değerli paylaşımlarınız için çok teşekkür ederiz. Ellerinize emeklerinize sağlık.

The_DarknesS

Yönetici
Çeviri & Balonlama
17 Nis 2010
9,554
28,967
İzmir
Fantastik Dörtlü'nün ana üyelerinden birinin Fantastik Dörtlü'yle hiç alakası olmayan bir hikayenin içinde görmek bana sıra dışı geldi.
Kendimce Sue'yu, Kara Dul, Maria Hill gibi casusların arasına yakıştıramadım.
Uzayda ve bilimüm paralel evrende maceraları olan Fantastik Dörtlü'nün en güçlü üyesi neden casusçuluk oynasın?
Ayrıca ilk sayıda geçmiş dönem hikayesi anlatılırken "10 yıl önce" ibaresi kullanılması bence yazarın veya editörün mantık hatasıdır.

Paylaşımınız ve emekleriniz için teşekkür ederim.

Fate

Çeviri & Balonlama
1 Mar 2021
549
18,611
Fantastik Dörtlü'nün ana üyelerinden birinin Fantastik Dörtlü'yle hiç alakası olmayan bir hikayenin içinde görmek bana sıra dışı geldi.
Kendimce Sue'yu, Kara Dul, Maria Hill gibi casusların arasına yakıştıramadım.
Uzayda ve bilimüm paralel evrende maceraları olan Fantastik Dörtlü'nün en güçlü üyesi neden casusçuluk oynasın?
Ayrıca ilk sayıda geçmiş dönem hikayesi anlatılırken "10 yıl önce" ibaresi kullanılması bence yazarın veya editörün mantık hatasıdır.

Paylaşımınız ve emekleriniz için teşekkür ederim.

Eleştirileriniz tamamına katılmakla birlikte Mattia de Iulis'in olağanüstü çizimleri bu seriyi "katlanılabilir" kılıyor bence. Çeviriyi yapmamızdaki en büyük etken buydu.