Herkese Merhaba!

ademmeda

Yeni Üye
15 Ocak 2012
2
0
Merhaba,

Yeniden alevlenen Conan hevesimle ilgili araştırma yaparken buldum bu forumu. Keşke daha önceden gelseymişim çünkü müthiş bir bilgi kaynağı var gibi görünüyor. Şimdi yapmayı planladığım Conan koleksiyonuma nereden başlayacağıma karar vermek için forumları gezeyim biraz...

Forumda görüşmek üzere.

Saygılar,

Nail

savok

Admin
30 Eki 2009
20,011
84,740
Kasımpaşa
Hoşgeldin Nail;
gelince selam verenler
nedense en sevdiklerim..
İçimde ukdedir, selamsız sabahsız paldır küldür girmiştim foruma..
Önce şöyle bir bak, keyfini çıkar..
Biz buralardayız sende ol..
İyi okumalar..

ademmeda

Yeni Üye
15 Ocak 2012
2
0
Teşekkürler sıcak karşılama için. Valla girilen bir ortama selam vermek aslında bizim adetimiz ve insanlık adına yapılması gereken bir davranış ancak nedense bazı şeyleri unutuyor veya eskisi kadar önemsemiyor olduk. Özellikle online ortamda; neyse, bunları konuşmaya gelmedim elbet :)

Conan'ın yerli ve yabancı karşılaştırmalı bir listesini çıkarmaya çalışacağım arşive başlamadan evvel. Bende bir huy var, bir şeye başlayınca ta en başından başlamazsam zevk alamam :)

kartal

Onursal Üye
17 Şub 2011
4,312
4,591
Ben de selamsız sabahsız girmiştim vallahi,ama selam vermek istemediğimden değil de internet cahili olduğum için,nasıl mesaj yazılır nasıl gönderilir bilmediğim içindi.İnsan herşeyi yaşadıkça öğreniyor,hala da astımlı bir kaplumbağadan azıcık daha hızlı yazabiliyorum ama buna da şükür işte...
Sevgili kardeşim hoşgeldin,aradığın birçok şeyi bulabileceğin bu diyarda mutuluklar.