Hellboy: Üçkağıtçı - 1.Sayı

connor

Çeviri & Balonlama
25 Tem 2023
255
2,047
NZjxOxI.jpeg

Richard Corben'in çizimleri ile bir Hellboy serüveni, keyifli okumalar.
İndirme linki;

CZN

Çeviri & Balonlama
17 Mar 2021
224
3,601
Selam sevgili diyar halkı. Bu seriyi bendeniz çevirip @connor arkadaşım balonladı. David Corben çizimleri bir yana bu yıl bu serinin filmi sinemalara uyarlanacak. Merakla bekliyorum acaba nasıl bir uyarlama olacak. Siz bu sırada film gelmeden önden okumuş olursunuz. Aşağıya filmin imdb linkini atıyorum.

connor

Çeviri & Balonlama
25 Tem 2023
255
2,047
Selam sevgili diyar halkı. Bu seriyi bendeniz çevirip @connor arkadaşım balonladı. David Corben çizimleri bir yana bu yıl bu serinin filmi sinemalara uyarlanacak. Merakla bekliyorum acaba nasıl bir uyarlama olacak. Siz bu sırada film gelmeden önden okumuş olursunuz. Aşağıya filmin imdb linkini atıyorum.

Hellboy'un nasıl olacağını baya merak ediyorum, tasarım olarak. 2019 olanın tasarımını baya sevmiştim aslında filmi de sevmiştim ama Guillermo del Toro daha iyidi tabi onunda devamı gelmedi 😳 bakalım bu sefer nasıl olacak...

eankara

Onursal Üye
24 May 2010
1,173
6,818
Hellboy maceralarını , kendine özgü havası , Mignola'nın oluşturduğu grafik yapısı ile hep severek okumuşumdur. Ama , tıpkı diğer çizgi romanlarda olduğu gibi Hellboy'da da, sorumluluk alan çizerler arasında '' en sevdiğim sanatçı '' bulunuyor. Tabii, bu sanatçı benim için her zaman Mignola olmuştur. Bu konuda ikinci sırada, yine benim için Richard Corben geliyor. Corben'in '' Den '' maceraları, 70'li yıllardaki Heavy Metal dergilerinden beri ilgimi çekmiştir. Sanatçının benzersiz olarak oluşturduğu, adeta 3 boyutlu grafik dünyasını bu kez Hellboy macerası olarak okuyacağım için mutluyum.

Teşekkürler Sn. @connor