Flashpoint: Grodd of War (Çeviri ve Balonlama)

lemazmatik

Kıdemli Üye
18 Eyl 2010
221
206
Ülkemizde pek bilinmediğini düşündüğüm, Flash'ın telepatik güçleri olan goril düşmanı Gorilla Grodd'un Flashpoint sırasında yaşadıkları.

1860973-screen_capture.png

Çeviri: lemazmatik
Balonlama: abdullah

"Aquaman Avrupa'nın yarısını batırdı ve gezegendeki en tehlikeli canlı olduğu söyleniyor. Ben Afrika'nın yarısını katlettim, çoğu insan adımı bile bilmiyor."​

Moderatör tarafında düzenlendi:

Melih41

Yönetici
4 Ağu 2012
3,710
48,908
Muhteşem çizgiler ve özellikle renkler le en sevmeyen bile bitirmeden
bırakamayacağı bir yayını daha tanıdık, teşekkürler Lemazmatik ve
Abdullah..

abdullah

Çeviri & Balonlama
17 Nis 2011
1,372
3,560
Midgard
Lemazmatik'in çevirisi çok güzeldi. Balonlamada hata yaptıysam affola. Grood of War'ın sanırım başka yayını yok. Yani 1 sayısı vardı onu da biz yaptık. Güzel de oldu. Beni bu projeye dahil eden Lemazmatik'e teşekkür ediyorum.

comedian

Onursal Üye
13 Tem 2012
1,275
4,716
çizimler hoş duruyor... balonlamada yer yer hatalar mevcut abdullah... :) nasıl düzelteceğini yazmıyorum sen zaten biliyorsundur artık. ellerinize sağlık...

kral911

Süper Üye
12 Ocak 2010
3,050
1,514
"Aquaman Avrupa'nın yarısını batırdı ve gezegendeki en tehlikeli canlı olduğu söyleniyor. Ben Afrika'nın yarısını katlettim, çoğu insan adımı bile bilmiyor."

insana benzemiyon ondandır...:D:D:D çok sağol..

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,090
37,138
İstanbul
Epey kanlı bir çizgi romanmış. İntihar etsin, abi. Kıtaları alt üst etmek yerine. Olmuyor mu öyle?

Sevgili lemazmatik dostumuzun yeni bir çevirisini görmek hoş bir sürpriz oldu benim için. Abdullah'ın son dönemlerdeki üretkenliğine de hayran olmamak elde değil.

Her ikinize de sonsuz teşekkürler.