Flash Gordon - GB0001 (ÇveB)

BlackBishop

Çeviri & Balonlama
16 Eki 2010
1,799
17,543
Denizli - İstanbul
Merhaba arkadaşlar.

Yıllar sonra 22 Ekim 2023 tarihinde Flash Gordon'un yeni günlük bantları yayınlanmaya başladı. Ben de bu bantları 2'li arada 3'ü sıralar halinde paylaşacağım. Normalde 4'lü yaparım ama bu serinin bantları arasında bir standart yok, 4'lü yapmak çok soruna neden olacak.

Bu yeni nesil Flash Gordonlarda çizimler tamamen farklı. Fazla bir ilgi görmesini beklemiyorum. Yine de en azından bir macerayı bitirmeyi düşünüyorum. Forumda farklı bir renk olur. Ayrıca ben de ilk defa Flash Gordon ÇveB'sı yapmış oluyorum.

Sayfa YZ ile büyütüldü. Genişlik 4496pxl. Bütün sayfalar aynı genişlikte olacak ama yükseklikler farklılık gösterebilecek.

36eu0pp.jpg

Son düzenleme:

yeryüzü

Yönetici
3 Eki 2011
17,105
76,824
hiçbiryerde :)
Harika! Daha önce Flash Gordon okumamıştım ama tabii çok incelemişimdir çizimleri vb. Bu ilk sayfalarla sanırım orijinal hikaye okuyucuya anlatılmaya başlıyor. Çizimler yeni nesil, daha doğrusu gençler için çizilen, ülkemizde de basılan "çok satanlar" listesine girmiş Batman, Süpermen kitaplarında gördüğüm çizimlere benziyor.
61iv0ysUcRL._SL1000_.jpg

0002037501001-1.jpg

Muhtemelen ilgi görecektir. Teşekkürler sevgili "BlackBishop", bu vesile ile Flash Gordon okumaya başlayacak belki bazılarımız.