Eski Dünya boks şampiyonu Sinan Şamil Sam hayatını kaybetti.

Baltimora

Yönetici
16 Nis 2009
9,708
36,006
İstanbul
yNZwDpd.jpg

Ülke boksunda elde ettiği derecelerle hepimizin göğsünü kabartan Sinan Şamil Sam'ı maalesef genç yaşta kaybettik.Kariyeri boyunca birçok önemli başarıya imza atan Milli boksörümüz Sinan Şamil Sam'a Allah'tan rahmet, acılı ailesine, sevenlerine ve tüm boks camiasına başsağlığı diliyorum.

serdary67

Onursal Üye
18 Eki 2009
8,731
26,115
ordu-turkey
Eğer 4 kilo daha verebilseydi bugün karaciğer sorunundan vefat etmeyecekti. Allah rahmet eylesin.

Moderatör tarafında düzenlendi:

vkopuzoglu

Süper Üye
3 Mar 2010
1,536
960
Bursa
Yapma be çok üzüldüm, Allah rahmet eylesin ecel işte hangi yaşta geleceği belli olmuyor. Mekânı Cennet olur inşallah. Yüce Rabbim ailesine de dayanma gücü versin.

scanfan

Yönetici
25 Eyl 2013
7,211
75,788

Karaciğer yetmezliğinden ölen şampiyon boksör "Sinan Şamil Sam"ın geçen yıl verdiği bir röportaj. Ayakları yere basan birine benziyormuş, açık yüreklilikle konuşmuş.
(alıntıdır)
sinan_amil_l_m.jpg

ulucak

Süper Üye
8 Eyl 2012
1,064
2,807
Hepimiz ondan geldik ona dönüyoruz sinan kardeşime cenab ı HAK tan rahmet acılı ailesi ve sevenlerine sabırlar diliyorum.

Lichtenberg

Aktif Üye
16 Tem 2011
471
1,696
Oysa 41 yaş boksörlerin daha ringe çıktığı bir yaş, bilhassa ağır sikletlerin.... Kilo gerçekten büyük bir sorun.
Huzur içinde yatsın.

12 Şub 2010
15,006
545,268
Ankara Sakarya Caddesindeki sayısız kafe restoranlardan birisi olan SEDİR'e meşhur hamsi tava+bira için her gittiğimde oranın devamlı müdavimi olarak görürdüm Sinan Şamil Sam'ı. Ya bir yakınına aitti veya belki de ortaklığı vardı.
Olgun, beyefendi, mütevazi görünümlüydü.
O zaman da karaciğer hastalığı olduğunu biliyorduk. Sanırım 2 veya 3 yıl önce artık gelmez oldu ve hastaneye yattığı tedavi gördüğünü söylediler. Tedavisi hep hastanede mi oldu, yoksa aralıklarla mı yattı bilmiyorum.

Allah gani gani rahmet etsin. 2015 yılındaki yaprak dökümünün benzeri olmadı hiç. Tüm dostlara sağlık ve iyilikler dileyerek spor camiamıza baş sağlığı diliyorum.