EPISODE ONE and HALF, ilk dokunuşlar.. 23.02.2013 Devam..

savok

Admin
30 Eki 2009
20,011
84,738
Kasımpaşa
EPISODE ONE and HALF, ilk dokunuşlar..

Bir arkadaşa uğradım, sürpriz yapayım istedim, Samsun’a memlekete gitmiş, ben de önce Sahaf Enver’e uğrayayım istedim, işte macera başlıyor…

021trt.jpg

yanımda bir çizgi romansever ve dost “vefalı”, Hüseyin DİLBAZ beyefendi, ilk kez karşılaşıyoruz sanmayın, biz birbirimizi tüm çizgi dostları gibi yıllardır tanıyoruz..

022gmg.jpg

Çizgi Diyarı yönetime gelmeye başladı, Tsubasa kod adlı Hüseyin kardeşim, Ertuğrul kod adlı Zeki kadim dostum..

023ara.jpg

Tanışmak bir saniye, dostluk uzun yıllar süre inşallah..

024wkw.jpg

Kadro tamamlanmaya başladı..
Soldan sağa Sahaf Enver, Yeryüzü Cemil, Vefalı Hüseyin, profesör Haluk, Melih41 Mehmet Dal, Tsubasa Hüseyin, Ertuğrul Zeki..

025sqs.jpg

Aynı kadro, doğallıkla her zamanki yakışıklılığımla huzurlarınızda ben..

Ve artık kokteyl saati.. İlyas’ın 19. reyon açılışına doğru gitme vakti..

Moderatör tarafında düzenlendi:

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
303,217
Takibe devam...
Sayın "vefalı" ve "Melih41" kardeşlerimi tanımaktan son derece mutluluk duydum.
Sayın "Profesör, Ertuğrul, Tsubasa, Yeryüzü" ile
sevgili Adminimiz "Savok" kardeşlerimizi zaten tanımayan yok!
İçten gülen yüzleri, gönüllerini yansıtıyor.

Bu arada 3 adedi 5 Lira olan kitapları da merak ettim doğrusu...

Sahaf Enver bey de dahil olmak üzere tüm dostlara sevgi ve saygılarımı sunuyor,
izlemeye devam edeceğimi bildirmek istiyorum.

bayrakzaf.gif

kartal

Onursal Üye
17 Şub 2011
4,312
4,589
Sevgili Savok kardeşim senin bu paylaşımınla hem Melih kardeşimi hem de Vefalı kardeşimi tanıdım çok teşekkürler ederim.Dostluğunuz daim olsun,hepinize sevgi ve selamlar.

vefalı

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
16 May 2009
3,947
76,069
Sevgili SAVAŞ ile ilyasın(Büyülü Dükkan) açılışı henüz erken olduğunu düşünerek Sahaf Enver beye gittik,iyikide gittik gerçek bir beyefendi mütevazi bir işletmeciyle tanıştım,hemen çizgi üzerine sohbetlere başladık.Kısa bir süre sonra sevgili SAVAŞ'ın cep yoğun biçimde aranmaya başladı Dostlar,dostlarımız SAVAŞ'ı arıyorlardı...Yer bildirildi ve Sahaf Enver beye geldiklerini söylediğinde heyecanım artmıştı,birebir tanışmanın sanaldan çıkmanın heyecanı sarmıştı beni.O an SAVAŞ'ın gerçek bir maestro olduğunu gördüm,yada bir gemi kaptanının mürettebat'ını toplarmış gibiydi,heyecanım dostların geldiğini bildiğim için had sayfadaydı.
Tek tek tanışmaya başlarken hepsinin göz bebeklerinde 5 yaşında çoçuk güzelliğini gördüm,elleri soğuk olsada yürekleri sımsıcaktı.

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,090
37,140
İstanbul
Filmin yer almadığım bu sahnesinde, dostlar çoktan bir araya gelmişler en çok sevdikleri şeyi yapmaya başlamışlar bile; çizgi roman dolu bir mekanda çizgi romandan, hayattan, dostluktan bahsetmek. Sevgili Enver'in mekanı bu iş için en uygun yerlerden birisi. Sağınız, solunuz, her yanınız çizgi roman dolu. Mekan zaten güzel ama bugün biraz daha güzel. Hepsi birbirinden güleç, sevimli çocukların akınına uğramış.

Kendileri hiç büyümeyen ama etraflarındaki dünyayı hep büyüten bu çocukları seviyorum.

erdallll

Onursal Üye
24 Eyl 2009
1,454
7,118
güzeldi herşey bizde sizleri sanalda takip ettik.vefalı kardeşi melih 41 ve diğer arkadaşları tanıdık fotoğrafta.ne güzel oldu.