Ed BRUBAKER – Sean PHILLIPS (Criminal, The Fate Out and A Reckless Book) İngilizce

Calligrapher

Onursal Üye
5 Nis 2021
1,369
8,179
Daha çok "neo-noir" denilen türde eserler veren ve bu eserleriyle birden fazla Eisner ödülü kazanan Ed Brubaker ve Sean Phillips ikilisinin bu türdeki hemen hemen tüm çalışmalarını topluca paylaştığınız için çok teşekkürler değerli @balkan üstadım. İkilinin ortak çalışmaları bazı eleştirmenlerce Coen Kardeşlerin sinema alanında yaptıklarıyla karşılaştırılıyor. Brubaker-Phillips ikilisinin son çalışması "Houses of the Unholy" adlı eserin Ağustos 2024'te satışa çıkacağı bildiriliyor.

eankara

Onursal Üye
24 May 2010
1,260
7,245
Çok teşekkürler diyeyim baştan değerli Sn. @balkan . Yolladığınız eserler, daha önce diyarımızda paylaşılan bu ikiliye ait diğer eserlerle birlikte, '' bizleri de arşivinden eksik etme '' diye bağıran eserler, benim için !! Bu ikilinin eserleri bir başka oluyor. Ayrıca, değerli dostum @Calligrapher 'in "Houses of the Unholy" hakkında verdiği haberin beni huzursuz ettiğini söylemeliyim. Şimdi bir de bu eseri beklemek olacak gündemimde !! 😊 😊 😊 ( Bir taraftan da '' Houses of the Holy '' parçasıyla Led Zeppelin topluluğunu hatırladım ! Çizgi roman, müzik falan derken, seyahatte bulunan dostumuz @Osidi 'ye buradan selam yolluyorum ! )

Çok teşekkürler dostlar ! Bayram sevincinin devam etmesi çok güzel. Sağ olun.

( Fırsatım olursa bu ikiliyi yazmak istiyorum. Eğer yazarsam , Sn. @Calligrapher 'in mesajındaki bilgileri mutlaka kullanırım. Umarım , yazmaya fırsat bulurum . Tabii, telif hakkı değerli @Calligrapher ' e ait olacak !! 😊 😊 )

( Son ikisini ben de indiremiyorum. )

Son düzenleme:

Calligrapher

Onursal Üye
5 Nis 2021
1,369
8,179
( Fırsatım olursa bu ikiliyi yazmak istiyorum. Eğer yazarsam , Sn. @Calligrapher 'in mesajındaki bilgileri mutlaka kullanırım. Umarım , yazmaya fırsat bulurum . Tabii, telif hakkı değerli @Calligrapher ' e ait olacak !! 😊 😊 )
Estağfurullah değerli @eankara üstadım, ne telifi! Yaptığım tek şey İnternet'ten bulduğum bilgileri burada paylaşmak. Ufuk açıcı yorum ve değerlendirme yazılarınızda bunları kullanmanız benim için onur vesilesi olur.