Doğan Kardeş 1969 Sayı 007

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,090
37,138
İstanbul
Doğan kardeş 1969 - Sayı 07
(09 Haziran 1969)

dogankardes1969sayi07direnc1101350x513.jpg
dogankardes1969sayi07direnc1108350x513.jpg

Son düzenleme:

dynamo

Onursal Üye
3 Eyl 2009
3,180
4,105
Şeytan çekici ne ola ki..
Bu kızın adı niye Pen..

Şeytan çekicinin ne olduğunu google'dan araştırdım:
Sevimli ve akıllı çocuk ya da hareketli ve becerikli çocuk demektir.

Mesela bu Doğan Kardeş kapağında gördüğümüz Şeytan Çekici Pen, MÇ'de büyümüş ve karşımıza Lady Penelope olarak çıkmıştır. LP'nin büyümüş halini DK'da da görmüşlüğümüz var, Fırtına Kuşları çizgiromanının yardımcı karakterlerindendi acar hanımefendi.

Orjinali, Stories Of Lady Penelope When She Was A Girl: Penelope, 1968 adlı çizgi roman.

preview.jpg

motorshow.jpg

Paylaşım için çok teşekkür ederim.

Moderatör tarafında düzenlendi:

abartman

Onursal Üye
13 Ocak 2011
2,005
11,992
İlgili sayının Zero-X sayfalarının TV21'den alınmış olanlarla miksenmiş hali... İleride yapılacak olası derleme çalışmaları için taban üretmek amaçlı üretilmiştir...

dk07.jpg

Sayın Daltas'ın bu serinin çevirilerine başlamasıyla yakında daha tutarlı bir Zero-X derleme setine sahip olacağımız gerekçesiyle, bu tür bir miks çalışmasının anlamını yitirdiğini düşünüyorum. O nedenle gerisini getirmenin de çok bir faydası yok sanırım... Ama en azından bu macerayı içeren sayfalar üzerinde çalışmaya başlamışken sonunu getireyim istedim.

Son düzenleme:

savok

Admin
30 Eki 2009
20,011
84,730
Kasımpaşa
...
Sayın Daltas'ın bu serinin çevirilerine başlamasıyla yakında daha tutarlı bir Zero-X derleme setine sahip olacağımız gerekçesiyle, bu tür bir miks çalışmasının anlamını yitirdiğini düşünüyorum. O nedenle gerisinin getirmenin de çok bir faydası yok sanırım... Ama en azından bu macerayı içeren sayfalar üzerinde çalışmaya başlamışken sonunu getireyim istedim.

Çizgi roman adına yapılmış güzel bir işti.. Çok teşekkür ederim. Umarım müjdesini verdiğiniz bu çalışmayı bir an önce görürüz..

abartman

Onursal Üye
13 Ocak 2011
2,005
11,992

Çizgi roman adına yapılmış güzel bir işti.. Çok teşekkür ederim. Umarım müjdesini verdiğiniz bu çalışmayı bir an önce görürüz..

Artık top Daltas'da. İlk macerayı zaten gönderdi, e, Teks'lerde de başka gelişmeler var, sanırım Zero-X'in maceralarını tertemiz çeviri balonlama ile görme şansımız arttı.