Doğan Kardeş 1968 Sayı 110

abartman

Onursal Üye
13 Ocak 2011
2,005
11,992
dogankardes19681202sayi110sayfa.jpg

Kapakların ham ve temizlenmiş halleri CBR dosyası içinde ek olarak sunulmuştur.

Baskı kaynaklı renk kayması, yoğunluk dağılması ve solgunluk gibi sorunlar nedeniyle Zero-X yayınının yapıldığı orijinal dergi TVCentury21'den aldığımız sayfalarla kapakların yeni bir versiyonunu üreterek EK3 başlığıyla CBR dosyasına ekledik. Yukarıdaki resim bu yöntemle üretilmiş kapağa ait.​

sormqm.jpg

Yanıtlar İçeride...​

Moderatör tarafında düzenlendi:

Doktor Kim

Aktif Üye
17 Mar 2011
325
14,231
Gösterdiğin özen ve büyük emek için çok teşekkür ederim.

Sevgili dostum; konu kendi bölümüne taşınmıştır.
ZeroX'leri özgünlerini kullanarak ve hatasız olarak balonlayarak gösterdiğin özen ve büyük emek için çok teşekkür ederim.
Bu arada biraz sitem edeyim; sen dahil, sayfaları çevrilebilir linklerim için tek satır söz etmedi daha..
Kıymetli yorumlarını merakla bekliyorum.

ertuğrul

Admin
5 Nis 2009
24,888
140,281
Eline sağlık sevgili dostum.
Büyük emeklerle paylaşılan bu değerler için teşekkür ederim.

abartman

Onursal Üye
13 Ocak 2011
2,005
11,992

Bu arada biraz sitem edeyim; sen dahil, sayfaları çevrilebilir linklerim için tek satır söz etmedi daha..
Kıymetli yorumlarını merakla bekliyorum.
Dosyayı açıp içindeki html'yi görünce doğrusu biraz üşenmiştim yükleyip bakmaya, zira bir klasöre çıkartmak gerekiyordu bileşenleri görebilmek için. Çok hoş olmuş. Özellikle de müzik seçimini beğendim. Yanılmıyorsam Dennis'in çizgifilm versiyonu için hazırlanmış müzik olsa gerek. Derlemen daha da kıymetlenmiş onunla.. Ellerine sağlık..

Doktor Kim

Aktif Üye
17 Mar 2011
325
14,231
Aynısından Doğan Kardeş 097. sayı içinde var.

Kıymetli yorumların için teşekkür ederim has arkadaşım. Aynısından "Dosyayı açıp içindeki html'yi görünce doğrusu biraz üşenmiştim yükleyip bakmaya, zira bir klasöre çıkartmak gerekiyordu bileşenleri görebilmek için." Doğan Kardeş 097. sayı içinde var. Rica etsem, üşenmeyip ona da bakar mısın lütfen? Bir yorum alabilmek için epey çaba göstermem gerekiyor, amma da yüzsüzüm yahu!..

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
303,209
Emekleriniz,
ve bu güzel paylaşımınız için teşekkür ediyorum.
Saygılarımla...

Moderatör tarafında düzenlendi: