Doğan Kardeş 1968 Sayı 063

abartman

Onursal Üye
13 Ocak 2011
2,005
11,992
dogankardes19680108sayi63sayfa.jpg

Kapakların ham ve temizlenmiş halleri CBR dosyası içinde ek olarak sunulmuştur.

soruqyq.jpg

Kopya yukarda... :)

Moderatör tarafında düzenlendi:

Doktor Kim

Aktif Üye
17 Mar 2011
325
14,231
Nasrettin Hoca'lı 1968 yılı takvimi eki olacaktı.

Eline sağlık sevgili dostum, hemen listeye ekledim bile..
Nasrettin Hoca da başlamış bu sayılarda..
Doğan Kardeş dergisinin armağan olarak verdiği, onca yıl sakladığım Nasrettin Hoca'lı 1968 yılı takvimi eki olacaktı. Bulunca paylaşayım sizlerle...

abartman

Onursal Üye
13 Ocak 2011
2,005
11,992

Doğan Kardeş dergisinin armağan olarak verdiği, onca yıl sakladığım Nasrettin Hoca'lı 1968 yılı takvimi eki olacaktı. Bulunca paylaşayım sizlerle...

Haftası haftasına eve girdiği halde kıymetini bilmeyip ya eş dostun çoluğuna çocuğuna verilmiş, ya sobada yakılmış, çarçur olmuşlardı Bizim DK'ler. Elimdeki DK'leri sonradan sahaflardan toplandığım için bu tür eklerini hiç bir zaman arşive katma şansım olmadı. Bulabilirsen harika olur.

baybora

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
16 Şub 2012
902
4,723
İzmir
Sayın abartman, yıllardır unutulduğunu ve bir daha bulunamayacağını düşündüğüm bu güzelliklere tekrar kavuşturduğunuz için çok teşekkür ederim. Doğan Kardeş gibi çocukluğumuzda tatlı izler bırakmış dergileri benim gibi sevenleri gördüğüm çizgidiyarında olmaktan büyük mutluluk duyuyorum.
İyi günler dileklerimle. Saygılar.

recocore

Süper Üye
26 Nis 2009
1,563
851
Kırkbeş yıllık bu dergileri bu zamanda bulmak bile müthiş birşey. Bizlere bu güzellikleri üstelik bu kalitede ulaştıran Zamangezgini, Profesör, abartman ve diğer dostlar her türlü takdiri hak ediyorsunuz...

Teşekkürler ellerinize, gözlerinize sağlık...

savok

Admin
30 Eki 2009
20,011
84,730
Kasımpaşa
Bizim gibi bir iki bu dergilerin sevenleri dışında da gelen teşekkür mesajları çok keyif veriyor bana.. Bir keyif de bu mükemmel tarama. Verdiği değerli katkı için sayın abartman'a çok teşekkürler..

12 Şub 2010
15,006
545,225
Doğan Kardeş'in Diyarın saygın köşelerinden biri olmasında sevgili zamangezgini ile birlikte sevgili abartman'ın emeklerini hep anımsyacağız.

Kapağa bakınca bir an için kendimi Yakut Gezegenindeki savaşın ortasında hissettim.

Teşekkürler dostum.