DMZ - 13 "Bayındırlık İşleri 1"

daltas

Çeviri & Balonlama
14 Haz 2009
1,660
139,910
DMZ - 13 "Bayındırlık İşleri 1"

Çözünürlük : 1920 x 2951 x 72 dpi

Sayfa Adedi: 23

Çeviri, balonlama ve sayfa düzenlemeleri tamamen bana aittir.

Önceki Yayın Durumu:

Türkiye'de ilk defa tarafımdan yayınlanmaktadır.

İYİ EĞLENCELER!!!

fırat

Aktif Üye
Yeni Üye
4 May 2012
328
805
Üstat ellerinize sağlık. Severek okuyorum. Acaba Teks paylaşımlariniz ne zaman gelecek. Özellikle teksin gençlik maceraları.Saygilarimla.

Sayın Firat,

Renkli olarak basımları yapılan Tex altı aylık seri, Tex grafik roman dışında birkaç yıldan beri daha önce siyah-beyaz yayınlanan hiçbir yayın Bonelli tarafından tekrar RENKLİ olarak yayınlanmadı. En son renkli durumunu bilmek isterseniz, Tex Renkli Maceralar Serisi : Grafik Roman 11 Kamçılama Sayfa 51'e bakınız. Normal seri dışında yayınlamadığım yalnızca iki kitap var; Renkli Altı Aylık 17 ve henüz nette İtalyanca taraması bulunmayan Tex Willer Renkli 002 - İki Kaçak. Normal seriye devam etmeyi düşünmüyorum.

Tex Willer serisi (Siyah-beyaz ve Tex'in gençlik yıllarına farklı bir açıdan bakış) Lâl Kitap telifi alındığı konusunda forumu bilgilendirdi. Bu yüzden yayınladığım ilk dört kitabın linkleri kapalıdır. Lâl kitap henüz basım yapıp yayınlamadı. Ancak konu telifli olunca yapsam bile yayınlayamam. Tex Willer - İki Kaçak geçen yıl tercüme ettiğim 5 kitaplık bir macera (5-9), ama telif nedeniyle siyah-beyaz olarak yayınlayamıyorum. Renkli taraması nette yayınlanırsa 8-10 gün içinde kolaj yaparak renkli yayınlayabilirim.

Moderatör tarafında düzenlendi:

fırat

Aktif Üye
Yeni Üye
4 May 2012
328
805
Verdiğiniz cevap için çok teşekkür ederim. Ve bu eşsiz paylaşımlariniz için.