Dawn Of The Planet Of The Apes - Contagion - One Shot (Çeviri+Balonlama)

emresem

Çeviri & Balonlama
15 Ocak 2018
310
7,106
Maymunlar Cehenneminde salgının başlaması ve bir labaratuarda yaşananlarla ilgili kısa bir one shot ile karşnızdayım.

Keyifli okumalar dilerim.

mNqT

Son düzenleme:

balkan

Onursal Üye
27 Şub 2016
3,416
34,044
Üstat @emresem , hızınız mükemmel, paylaşımcılığınız harika, emeklerinize çok teşekkür ederiz. Bu iş büyük bir aşkla yapılan bir iş. Bedeli ödenmez. Bunun bilinçindeyiz.

Eserlerinizi resim yüklemeden paylaşmanız özel tercihinizse lütfen bundan sonra yazdıklarımı dikkate almayın.

Şayet resimlerle paylaşmayı düşünürseniz, bu konuda aşağıdaki linke gözatmanızı öneririm.

https://www.cizgidiyari.com/forum/k/mediafirea-resim-yukleme.146381/

Bende Üstat @direnc11 'in yardımıyla resim yüklemeyi öğrendim.

Ben sitesini kullanıyorum. Yükleyeceğim resimleri jpeg olarak masa üstüne kaydediyorum. Hizliresim'e yükleyeceğim resimleri genelde masa üsütüne kaydedilmişlerden seçiyorum ve yükle diyorum. Bir kaç saniye sonra istediğim resim hizliresim.com sitesinde çıkıyor. Hizliresim.com sitesinin "Forumlar : bbcode" kısmında yeralan linki kopyalıyorum ve forumda paylaşacağım kısma isterseniz mediafire dosyasının altına isterseniz üsterseniz üstüne yapıştırıp gönderiyorum. Resimli paylaşım tamamlanmış oluyor.

Lütfen bu yazdıklarımı akıl verme ya da ukalalık olarak algılamayın. Sadece düşüncemi paylaşmak istedim.

emresem

Çeviri & Balonlama
15 Ocak 2018
310
7,106
Öncelikle teşekkür ederim. Resim yüklemeyi çok iyi biliyorum. Lakin isyerimdecresim siteleri engelli. Mediafire linkini de farklı bir şekilde oluşturuyorum. O da engelli çünkü. Sebebi bu yani. Ama resim eklemem gerekiyorsa da ben bir şekilde eklerim. Hiç sıkıntı değil.

balkan

Onursal Üye
27 Şub 2016
3,416
34,044
Öncelikle teşekkür ederim. Resim yüklemeyi çok iyi biliyorum. Lakin isyerimdecresim siteleri engelli. Mediafire linkini de farklı bir şekilde oluşturuyorum. O da engelli çünkü. Sebebi bu yani. Ama resim eklemem gerekiyorsa da ben bir şekilde eklerim. Hiç sıkıntı değil.
Kişi herkesi kendi gibi bilir derler. Ben resim yüklemeyi bilmeden ve daha sonra da beceremeden paylaşımlar yaptım. Resimsiz görünce acaba dedim. Büyük saygısızlık yaptım... Boş yere Sizi hem işinizden alıkoydum, hem de değerli zamanınızı aldım. Özür dilerim.

Son düzenleme:

emresem

Çeviri & Balonlama
15 Ocak 2018
310
7,106
Kişi herkesi kendi gibi bilir derler. Ben resim yüklemeyi bilmeden ve daha sonra da beceremeden paylaşımlar yaptım. Resimsiz görünce acaba dedim. Büyük saygısızlık yaptım... Boş yere Sizi hem işinizden alıkoydum, hem de değerli zamanınızı aldım. Özür dilerim.
Estağfurullah özür dileyecek hiçbir şey yok. Bunu sormak en doğal hakkınız. Hercdaim soru sorabilirsiniz. Hiç sıkıntı değil.