Dampyr Özel 009 Kara Okul'un Öğrencileri

bakunin

Admin
12 Mar 2009
6,541
69,450
NeverLand

Yazar: Mauro Boselli
Senaryo: Mauro Boselli
Çizimler: Paolo Bacilieri
Kapak: Enea Riboldi

"Rünlerle yazılmış büyülü bir mesaj, Harlan Draka'yı ve onun eski İzlandalı ikizi Tek-El-Egil'i İzlanda'ya çekiyor.
Geçmişte, Egil ve sarışın cadı Gudrun, genç büyücü Galdra Loftur'a karanlık büyü kitabı Raudskinna'yı ("kırmızı deri kaplı kitap")
çalmasında yardım etmişlerdi. Günümüzde, Reykjavik piskoposunu kaçıranların peşinde, arkalarında kükürt kokusu bırakan Harlan
ve Gudrun Finngadottir, gizemli Cehennem Üniversitesi'nin girişlerinden birinin bulunduğu İzlanda'nın iç kısımlarına doğru ilerliyorlar.
Ve işte orada, Kara Okul'un derinliklerinde, ikisi talihsiz bir İzlandalı polisle birlikte, istemeyerek Diğer Taraf'ın cehennemî kurslarına

kaydolmak ve şeytani profesörlerin kanlı derslerini takip etmek zorunda kalacaklar..."

bookmaster

Yeni Üye
20 Tem 2024
56
122
Emeğine sağlık üstad çok iyi bi çalışma ve seçim.Bi de bu Dampyr serisi çok iyi ve derin bi seri, sanki Dostoyevski "insanları çok bunalttım, Dylan Dog ve Martin Myster tarzı sürükleyici bi iş yapayım da havamız değişsin" demiş gibi.

The_DarknesS

Yönetici
Çeviri & Balonlama
17 Nis 2010
9,565
28,954
İzmir
İşten güçten kaçak olduğum anlarda ne yalan söyleyeyim Dampyr'lere bakayım diye kaçamak yapıp foruma girdim ve sürpriz.
Meşhur Kara Okul sayısı. Çok teşekkürler üstadım.