Çizgi Diyarı "Sürpriz Hediye" Talihlisi - 5,6,7,8,9,10,11,12,13 :)

yeryüzü

Yönetici
3 Eki 2011
17,112
76,918
hiçbiryerde :)
Dynamo
Okan1964
Darkwood
Umut22
Gandor08
Kartal
Tolgam
Abdullah
Kral911
Çizgi Diyarı'nda yaptıkları paylaşımlar, açılan konulara aktif katılımları nedeniyle hediye çizgi romana layık görülmüşlerdir...
Diğer arkadaşlarımın başı kel mi?
Yoo asla,gönül ister ki daha çok olsun ama
dur bakalım daha güzel günler göreceğiz çocuklar :)...
Harika bir kitap gelecek arkadaşlar ne olduğunu söylemeyeyim,siz adresleri gönderin,hediyeleriniz ulaşınca konuşuruz :)

Son düzenleme:

okan1964

Onursal Üye
27 Ağu 2012
689
938
Cemil bey, büyük incelik gösterip beni de listeye dahil etmişsiniz
çok teşekkürler.. Sayenizde hem paylaşılan kitaplara dijital de
olsa sahip olmaktan, hem de bu nezih ortamda bulummaktan
büyük keyif alıyorum..

Emek veren herkese kolay gelsin , sağlıklı ve mutlu, bol çizgi romanlı günler dilerim..

umut22

Aktif Üye
8 Tem 2010
398
986
Küçükken aldığım hediyelerin kıymetini bilememişim.
Neden mi?
Bir hediyenin beni bu kadar mutlu edeceğini tahmin etmiyordum da ondan.
Belki de ondan değildir.
Şöylemi desek yada.
Hiç tanımadığım birileri bana hediye vermemişti daha önce.
Ama ... o da olamaz.
Burada herkesi tanıyorum artık.
Hatta yazdıkları cümleye nasıl başlayıp, nasıl bitireceklerini bile tahmin edebiliyorum.
.......
Bu ailenin çok kıymetli hediyesi her zaman benim için kütüphanemin en nadide parçası olacaktır.
Çok teşekkür ederim.

İskenderunlu

Onursal Üye
29 Tem 2012
5,492
13,566
iskenderun-Hatay
Kartal ve Gandor08 hediyeleri sonuna kadar hak etmiştir..Tabii listedeki diğer arkadaşlar da hak etmiştir..Ama Yeryüzü bazı üyelerin konuya aktif katılımları hediye kazandırdı demiş, benim ise 14 ayda 1767 mesajım var demek ki hepsi değersiz 'teşekkürler elinize sağlık' türünden:)

Son düzenleme:

yeryüzü

Yönetici
3 Eki 2011
17,112
76,918
hiçbiryerde :)
Sevgili İskenderunlu'ya tez bir koli kitap gönderile!
Gönül herkes sevinsin ister,zaten o yüzden hemen
her gün saatlerce kitap tarıyor,çevirip balonluyor
arkadaşlarımız,biz de keyifle okuyoruz o kitapları...
Hediye almak çok güzel bir duygu,
umarım hepimiz yaşarız sık sık bu duyguyu.

Dindar Diker

Çeviri & Balonlama
11 Nis 2009
2,478
8,806
İzmir
Valla ne söyleyeceğimi tam olarak ben de bilmiyorum. Hediye bir çizgi roman kazanmama değecek bir paylaşım yaptım mı, onu da bilmiyorum. Sadece forumumuzda eksik olan bazı klasik serileri paylaşıp sundum, ve halen bu paylaşımlar vardiyam el verdiğince devam ediyor. Özellikle de Klasik Fantastic Four serisi. En son 150. sayıyı paylaşmıştım. Artık bu hızla geri kalan yaklaşık 500 sayıyı da hemen ekleyeceğim. :) Ayrıca Tales of Suspence serisi de yolda. Marvel Comics öncesi, bildik tanıdık ne kadar süper kahraman varsa hepsinin orjin hikâyeleri bu seride. Yine Silver Surfer Klasik seri renkli olarak gelecek. :) Ve yine Iron Man yolda. Tüm seriyi iki gün önce indirdim. Ayrıca Incredible Hulk da yolda. O da dün indi. Bunları nereden mi indiriyorum? Google amcanın arama kısmına Kickass Torrent diye yazın. Kickass çıktığında arama kısmına aradığınız kelimeyi yazın. O kelime ile ilgili ne varsa çıkıyor önünüze. Haa unutmadan, Captain America ve Falcon serisi de indi. O da önümüzdeki günlerde forumda yerini alacak. Ben sözü fazla uzatmadan hemen sayın yeryüzüne özelden adresimi göndereyim. İştahım kabardı birden. Acaba ne gelecek? Beni bu hediyeye layık gören tüm herkese sevgi ve saygılarımı gönderiyorum. Sevgiyle kalın.

Son düzenleme:

abdullah

Çeviri & Balonlama
17 Nis 2011
1,372
3,561
Midgard
Bizim başımız kel m... Bi' dakika o benim ismim mi? :O :D Çizgi Diyarı sayesinde kazandığım kaçıncı kitap bu hımm dur sayalım :D Hocam adrese ne gerek var. Siz yollayın profesör hocaya ben ondan alırım :) Okul açıldığı için aktifliğim düşse de bu gelen hediyeyle artık okul,dershane,çizgi romanı bir arada götürebilirim :D Tüm Diyar'a teşekkürler :)

gandor08

Yönetici
6 Ocak 2013
18,384
142,646
Bana da hediye yi uygun gördükleri için teşekkür ederim. Forumumuz her geçen gün biraz daha renkleniyor, buda insanın iştahını kabartıyor.

Hep daha düzgün ne yapabilirim ? sorusunu sordurdukları için bu foruma emek veren tüm arkadaşlarımıza teşekkürler.

yeryüzü kardeşime özelden mesajımı atayım diyeceğim ama zaten mekanım belli Artvin Çalışma İş Kurumu İl Md.lüğü Selahattin KEŞOĞLU.

Forumda taranmamış bir kitap olursa ayrıca tercihimdir. Kurumun tarayıcısına el koydum da.

Teşekkkürler.

dynamo

Onursal Üye
3 Eyl 2009
3,180
4,105
Kayda değer bir paylaşımımız olmamasına rağmen bizi hediyeye layık görmeniz, ilginiz,nezaketiniz ve iltifatınız için çok teşekkür ederim.

Son düzenleme: