Çizgi Diyarı - Basın ilişkisi

hadon

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
10 Mar 2010
3,056
9,126
Kastamonu
Arkadaşlar, geçenlerde aktardığım Akçay buluşmamız, basında yer buldu. İşte resimleri:

dscf0021.jpg

dscf0024.jpg

dscf0025.jpg

Gazete, İstanbul buluşmamızın da fotoğraf ve notlarını istiyor; ona göre...

Ne yazık ki Korkuteli Gündem gazetesine yaptığımız ziyaret, Elmalı gazetesinden tepki aldı . Gazete yönetici ve çalışanları "Çizgi romanı sadece Korkutelidekiler mi okuyor?" şeklindeki sevimli ve samimi tepkilerini Sn.Hasan Saraç aracılığı ile bize ilettiler.

Hatamızı anladık, inşallah en kısa zamanda kendimizi affettireceğiz. :)

Haberi taradım; şuradan indirebilirsiniz:

Moderatör tarafında düzenlendi:
12 Şub 2010
15,006
545,241
Restoranlardan, pastane ve kafelerden sonra Çizgi Diyarı'nı bir gazete sayfalarında görmek ne güzel. TV ekranlarında da görürüz umarım.

Haberin tamamını tarayıp paylaşmanı bekliyorum sevgili hadon.

O gazeteden çok sayıda nüshayı da İstanbul'a getirirsen makbule geçer:D

savok

Admin
30 Eki 2009
20,011
84,738
Kasımpaşa
Demek bu hafta sonu gazeteler hep bizden bahsetti.. Önce yerel sonra ulusal basın... Yakında Times'a kapak da oluruz.. Aman nazar değmesin.. Bu Antalya'lılar kendi başına pek bir hareket etmeye başladılar.. Tez bir uçbeyi atamalı oraya.. Saygı ve sevgilerimle..

uzung

Yönetici
Yönetici
14 Ağu 2009
3,414
26,980
İstanbul
Sanal alemde yazıp paylaşıyorken birden gerçek aleme geçtiğimizde bayağı bir mutlu olmuştum. Şimdi yerel de olsa basında yer almak pek bir şaşırttı ve mutlu etti beni. En kısa zamanda ulusal basında da yer bulabilmek umuduyla gerçekleştiren dostlara teşekkürler.

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,090
37,140
İstanbul
Bu gazeteden bir tane de ben edinebilsem öyle mutlu olurdum ki.

Murtaza üstadımın Antalya'nın her köşesinde işi, emeği vardır. Bunu bahane ederek Antalya'nın tüm ilçelerini gezip yerel basını ziyaret edersiniz siz bu gidişle. :)

İskenderunlu

Onursal Üye
29 Tem 2012
5,492
13,568
iskenderun-Hatay
Çizgi Diyarı'nın ülkemizin rakipsiz çizgi roman forumu olduğunu biz biliyorduk ama artık bilmeyen de öğrenmiştir..Geçen bir marketten alışveriş yaparken baktım kasiyerlerden biri Çizgi Diyarı'nı açmış bilgisayarından kitap indiriyor, üye misiniz diye sordum..Evet dedi bir harddisk dolusu da kitap indirdim dedi, kullanıcı adını söyledi ama hiç duymamıştım çünkü sessiz çoğunluktan bir üyeydi..

ertuğrul

Admin
5 Nis 2009
24,888
140,317
Çizgi diyarı yakında paparaziler tarafından takipte olabilir:Ddikkatli olun:Ğ
Görünce sevindim,teşekkürler sevgili hadon ve Antalya teşkilatı:D:D

hadon

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
10 Mar 2010
3,056
9,126
Kastamonu
...Haberin tamamını tarayıp paylaşmanı bekliyorum sevgili hadon.

O gazeteden çok sayıda nüshayı da İstanbul'a getirirsen makbule geçer:D
Hocam (kusuruma bakmayın, biraz gecikmeli olarak) haberi tarayıp bağlantısını yukarıya ekledim. Gazeteden birkaç nüshayı İstanbul'a gelirken yanımda getireceğim.

Ayrıca gazete, Büyük Buluşma'nın fotoğraf ve notlarını da bekliyor. Toplantıya smokin giymeden gelen, kendisi bilir. :)

Not: Bu smokin uyarısı size değil; siz her zaman şıksınız. :)

Not 2: Bay_x'in de elinde, içini gösteren küçük bir simit poşeti ile toplantıya katılacağını umuyorum. İnşallah yanılmam. :)

Saygılarımla.

yeryüzü

Yönetici
3 Eki 2011
17,114
76,943
hiçbiryerde :)
Bizim için küçük insanlık için büyük bir adım...
Memnun olduk ama şımarmamalıyız,
önümüzde daha zorlu maçlar var,
arkadaşlarıma güveniyorum.
Şaka bir yana yerelden ulusala geçmek,
özellikle bizden sanatçıların kitap veya dergilerini
satın alarak desteklemek vs lazım bir yandan.
Çizgi Diyarı'nın başarısının devamı dileklerimle,
dostlara selam ve saygılar...