Büyük bir insana teşekkürler...

serdary67

Onursal Üye
18 Eki 2009
8,731
26,115
ordu-turkey
YbPgZk.jpg

Bugün saat 12'de işe gitmek için evden çıkacağım sırada tam 11 adet kalın ve hacimli bir tanesi cilt kapaklı yani evladiyelik kitaplar baskın yaptı.
Öncelikle sayın Abdulhalik YÜCESOY büyüğüme tıpkı soyadınız gibi yüce olan engin kalbinize rabbim bir mikrogram dert, tasa koymasın. Bu unutulacak bir şey değil. Ve ben de bunun elbet karşılığını en güzel şekilde bir gün vereceğim.
Bana insanlığın ölmediğini gösteren ve umut veren başta büyüğüm, abimiz Abdulhalik YÜCESOY olmak üzere tüm bu forumda ki dostlara teşekkürler.

Moderatör tarafında düzenlendi:

muratusta

Süper Üye
14 Ağu 2012
570
2,152
İSTANBUL
[
YbPgZk.jpg

Bugün saat 12'de işe gitmek için evden çıkacağım sırada tam 11 adet kalın ve hacimli bir tanesi cilt kapaklı yani evladiyelik kitaplar baskın yaptı.
Öncelikle sayın Abdulhalik YÜCESOY büyüğüme tıpkı soyadınız gibi yüce olan engin kalbinize rabbim bir mikrogram dert,tasa koymasın.Bu unutulacak bir şey değil.Ve ben de bunun elbet karşılığını en güzel şekilde birgün vereceğim.
Bana insanlığın ölmediğini gösteren ve umut veren başta büyüğüm,abimiz abdulhalik YÜCESOY olmak üzere tüm bu forumda ki dostlara teşekkürler.

Hayırlı olsun.11 adet yazmışsınız toplamda 10 adet diye biliyorum ben.8 Adet Türk bilimadamı 1 adet zaferlerimiz 1 adette malazgirt 1071 toplamda 10 adet diye biliyorum.11 inci kitap nedir?
Saygılar sevgiler.

gandor08

Yönetici
6 Ocak 2013
18,384
142,686
Sağolsun Büyük Liderimiz ulu şefimiz bizide unutmamış bende seriyi aldım, Zaferlerimiz ve Malazgirt bende vardı onlarıda kurumdaki güzenlikçilere hediye ettm, bu sayede hem ben hemde hiç tanımadığımız bir kişi daha sevindi.

Ellerinden öpüyorum Haluk Abi.

Eseri bizlere kazandıran çizerlerimizede burdan tekrar saygılarımı sunuyorum.

okan1964

Onursal Üye
27 Ağu 2012
689
939
Değerli büyüğüm profesör'ün göndermiş olduğu 10 adet nadide eser bugün elime geçti. Kendisine verdiğim zahmet için buradan bir kez daha mahcubiyetimi bildiriyorum, sağ olsun, var olsun.

Bu eserleri üretip bizlere kazandıran yazar/çizer dostlarımıza da çok teşekkürler ve umarım yeni eserlerini de görmek kısmet olur.

Selamlar, saygılar.

kadirnip

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
21 Kas 2014
4,654
22,385
Adana
Sevgili Profesör için söylenecek çok fazla övgü dolu söz var...
Kendisi bir çizgi roman tutkunu olmasının yanı sıra, bu tutkuyu
paylaşmaktan da çok fazla keyif alıyor... Hiç üşenmeden ve sürekli
olarak nadide yayınları tarayıp paylaşıyor... Tarattırıp paylaştırıyor...
Hemen hemen bütün etkinliklerde boy gösteriyor...
Ve en son, Ramazan Türkmen Üstadımızın harika eserlerini,
bütün bir diyara hediye ederek, hepimizi çok mutlu ediyor...
(Bunun için Ramazan Türkmen Üstadımıza ve
Ankara Belediyesi'ne de çok teşekkürler)
Bütün bunları hiçbir karşılık beklemeden yapıyor...
Çok teşekkürler Profesör Üstadım... İyi ki varsınız...

memogianni

Süper Üye
26 Haz 2011
897
1,856
İstanbul
[
YbPgZk.jpg

İş yerime tam 10 tane Çizgi Roman geldi. Bir şey sipariş etmediğim halde kargo gelince şaşırdım ama açınca hem çok mutlu oldum hem de çok mahçup oldum. Sayın Av. Abdülhalik Yücesoy üstadım bu kitapları göndermiş. İş yerimdeki gören arkadaşlar müthiş kıskandılar. Gerçekten çok teşekkür eder, her zaman emrinize amade olduğumu belirtmek isterim.

hüseyin aksakal

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
7 Eyl 2010
773
5,733
Kdz. Ereğli
[
YbPgZk.jpg

Haluk Yücesoy hocamın inceliği karşısında ne denir? Başarı=kâr diye kaba tasvirini yapabileceğim bir çağda, gerçek güzelliğin gönülden süzülen olduğunu savına sahip çıktı. Kendisine çok teşekkür ediyorum.

Kendisini teşekkür etmek için aradığımda da hoş sohbetiyle önümüzde yeni ufuklar araladı. Bu yüzden daha da borçlandım kendisine.

necropol

Onursal Üye
11 Eyl 2011
513
2,499
Yüreği güzel insan değerli Profesör'e çok teşekkür ederim 10 adet çizgi roman elime geçti çok mahçup oldum.
Ölmeyen çocuk kalan temiz yüreğinizin ve çizgi roman için verdiğiniz mücadelenin daim olması dileklerimle.

Saygılarımla,

prince

Onursal Üye
20 Ağu 2012
4,476
27,468
Değerli büyüğüm Haluk Bey'in eşsiz hediyelerine bende kavuştum.Büyük bir sürpriz oldu benim için.Ne kadar teşekkür etsem az gelecek.
Bunca emeklerinin yanısıra bir de böyle muhteşem sürprizlerle çıkıp gelmesine söyleyecek mutluluk sözü bulamıyorum.
Çizgi üstadları Erhan Dündar,Orhan Dündar ve Ramazan Türkmen'e ayrıca gönülden teşekkürler...