Bugün Bakunin'in doğum günü

KARAOĞLAN

Onursal Üye
2 Şub 2010
3,014
20,825
Gaziantep
Bugün Sevgili administratör'ümüz, sitemizin direği, bakunin "yoldaş" ın 44. doğum yıldönümü.
Tanımaktan onur duyduğum Sevgili İlker Genç'e mutluluk, sağlık ve uzun bir yaşam diliyorum

scanfan

Yönetici
25 Eyl 2013
7,211
75,780

Doğum gününüzü kutlar sağlıklı bir ömür dilerim.

D_Happy_Birthday_Pasta.jpg

serdary67

Onursal Üye
18 Eki 2009
8,731
26,114
ordu-turkey
Bundan yıllar önce "webturkiye" ile çizgiroman paylaşımı için bu yola çıktı. Sonra; kapanan bir forumda bir süre, ardından ise bugün artık bu ülkenin çizgiroman alanında kaynak sayılacak en geniş dijital arşivinin bulunduğu, sadece çizgi roman değil bir çok yayını da barındıran bu forumu yanındaki 3-5 kişiyle başlattı. Onun meşhur sözü belki de bir çok şeyin bir özeti gibi: ''Kendisini başkalarının kurtarmasını bekleyen kişiler yalnızca kölelerdir."

Kaptan iyi ki doğdun ve iyi ki varsın, nice 44 senelerde sevdiklerinle ve istediklerini hayallerini tamamlaman dileğiyle, doğum günün kutlu olsun.

Moderatör tarafında düzenlendi:

sebo22

Onursal Üye
14 Tem 2009
2,099
5,536
Nice mutlu, huzurlu yıllara üstadım...

ulucak

Süper Üye
8 Eyl 2012
1,064
2,807
Devletin, kültür bakanlığının, kütüphaneler genel müdürlüğünün icra etmesi gereken bir görevi yanına aldığı fedakar insanlarla gönüllü olarak yürüten, her şeyden değerli zamanını bizler için harcayan sayın Bakunin'e ve bu yolda kendisini yalnız bırakmayan değerli yol arkadaşlarına minnettarlığımla beraber uzun ve sağlıklı bir ömür dilerim. Umarım daha binlerce gönüllüyle bu hizmet kervanı yürür.

savok

Admin
30 Eki 2009
20,011
84,733
Kasımpaşa
Adıyla müsamma, yol göstericiliği ile nevi şahsına münhasır esprili, dünya iyisi bir adam ve benim hemşerim... Daha ne olsun.... Nice yıllara sevgili kardeşim... Sağlık ve mutluluk dileklerimle... Arayı uzun tutmayalım...

Baltimora

Yönetici
16 Nis 2009
9,706
35,987
İstanbul
Doğum günün kutlu olsun sevgili Bakunim. Tüm sevdiklerinle beraber;
sağlık, huzur, mutluluk ve çizgiroman dolu bir ömür sürmeni dilerim. Her şey gönlünce olsun.

Son düzenleme:

hggurak

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
8 May 2015
1,133
8,181
İstanbul
Sağlıklı, mutlu huzur dolu ve bol çizgili uzun bir ömür diliyorum ben de...
Doğum gününüz kutlu, yarınlarınız umutlu olsun...

Yalnış bilmiyorsam site kurucususunuz (öf, kelimeye bak... Türkçe'nin azizliği)... Ancak üye olduğum mayıs ayından bu yana aktif olduğunuzu pek görmedim. Belki bu kutlama başlığı vesilesiyle geri dönüş yaparsınız...
Böyle bir forumu bize kazandırdığınız için ayrıca teşekkür ediyorum...
Selamlar... Sevgiler...

gandor08

Yönetici
6 Ocak 2013
18,384
142,646
Forumumuzun kurucusu olan ilker Beyin doğum gününü kutlar, nice nice yılları sevdikleriyle beraber mutlu, huzurlu ve sağlıklı geçirmesini temenni ederim.

yeryüzü

Yönetici
3 Eki 2011
17,112
76,918
hiçbiryerde :)
Çizgi romanın gerçek dostlarından biri,
kendisini bugünlerde iyice özlediğimiz
kaptan, iyi ki doğdun dostum. Mutlu,
sağlıklı, keyifli nice yıllar dilerim.

karikatur_atasozu_bulmak_3026_I4.jpg

Dindar Diker

Çeviri & Balonlama
11 Nis 2009
2,478
8,806
İzmir
İzmir toplantılarımızdan birinde tanıştığım değerli Bakunin, çok hoşsohbet, esprili, kültürlü bir dostumuz. Ben o gün muhabbetinden çok keyif aldım İlker Genç'in. Yine değerli abim Profesör de vardı aramızda o gün. Her ikisi de dünya tatlısı gerçekten. Allah ikisine de mutlu, huzurlu, afiyet dolu günler nasip eylesin.

Sevgili Kaptan, doğum gününü canı gönülden kutlar, başarı ve sağlık dolu günler dilerim.

kartal

Onursal Üye
17 Şub 2011
4,312
4,589
Sevgili Bakunin kardeşim doğum günün kutlu olsun.
Değerli kardeşim sana sevdiklerinle birlikte mutluluk dolu bir ömür dilerim.

12 Şub 2010
15,006
545,225
Şu güzel ortamı borçlu olduğumuz büyük kaptanımız sevgili İlker
Çizgi roman sana minnettardır
İyi ki doğdun
Sağlıkla, huzurla, mutlulukla nice uzun ve güzel yıllar diliyorum.

Sinan Atik

Yönetici
13 Haz 2011
2,411
6,595
Ankara
Doğum günün kutlu olsun sevgili Bakunin. BU güzel ortamda bizleri bir araya getirdiğin için dilerim sen de hep güzel ortamlarda olursun. Nice güzel yaşlar dilerim

prince

Onursal Üye
20 Ağu 2012
4,476
27,465
Yeni yaşınızın tüm güzel haber ve mutlulukları beraberinde getirmesini diliyorum.Mutlu yıllar üstadım...

hadon

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
10 Mar 2010
3,056
9,126
Kastamonu
Kaptan bu harika ortamı yarattığın için teşekkürler.

Sevdiklerinle birlikte, mutlu, sağlıklı, uzun bir yaşam diliyorum. Doğum günün kutlu olsun.

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
303,210
Çizgi Diyarı"nı gördüğüm ve üye olduğum gün hayatımda yeni bir sayfa açıldı.
O sayfa açıldı açılalı da günlük yaşama şeklim değişti.
İyi mi oldu bilemiyorum, ama ben hayatımdan son derece memnunum.
O sayfanın açılmasına vesile olan İlker beye gönülden teşekkür ediyor,
doğum gününü gönülden tebrik ediyor,
sevdikleri ile birlikte sağlık, huzur ve mutluluk içinde nice yıllar geçirmesini diliyorum.
Sevgi ve saygılarımla...

bayrakzaf.gif

uzung

Yönetici
Yönetici
14 Ağu 2009
3,414
26,980
İstanbul
Doğum günün kutlu olsun Kaptan.
Sevdiklerinle ve sevenlerinle keyifli, mutlu ve sağlıklı nice yıllar dilerim.