Beymelikli18 hakkında

ulucak

Süper Üye
8 Eyl 2012
1,064
2,807
Dertleri ve deva yı yaratan yüce yaratıcıdan sana ve senin gibi şifa bekleyen tüm insanlara acil şifalar diliyorum umarım tez zamanda atlatırsın. bunlar bu dünya hayatının imtihanlarıdır bize aczimizi ve muhtaç olduğumuzu hatırlatır.günahlara kefaret olduğu ve manen temizlendiğimiz ifade edilir umarım bu yönüylede iyileşmiş ve iç huzura kavuşmuş olursun.acil şifalar selamet ve afiyetler dilerim.

prince

Onursal Üye
20 Ağu 2012
4,476
27,468
Allah'tan acil şifalar diliyorum değerli dostum.İnşallah en kısa zamanda sağlığına kavuşup aramıza dönüp sohbetlere kaldığımız yerden devam etmeyi diliyorum...

ekenciz

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
13 Eyl 2009
3,019
13,739
Allah'tan acil şifalar diliyorum. Biran önce sağlığınıza kavuşarak aramıza dönersiniz inşallah.

ertekin

Süper Üye
22 Ağu 2009
1,929
4,920
Navajo Köyü
Allah'tan acil şifalar diliyorum.
Geçmiş olsun.
Ben de 1 hafta önce Lazer Göz Ameliyatı oldum. Korku, stres tabi oluyor ameliyat öncesi ama Allah'a tevekkül edip girdim şu an yeni yeni net görüyorum. İnşallah sağlığınız eskisinden iyi olacaktır.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Soleil

Süper Üye
19 Mar 2010
650
987
Geçmiş olsun Sayın Beymelikli18. Allah acil şifalar versin. İnşaAllah ameliyatınız başarılı geçmiştir. Allah'a emanet olunuz.

Beymelikli18

Onursal Üye
26 Eyl 2014
19,271
54,277
Kendi Koltuğunda
Selamun Aleyküm arkadaşlar
Hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim arkadaşlar, iyi dilekleriniz ve dualarınız için, hepinizi ayrı bir özledim...
Kalp ana damarlarımın biri %100, biri %90 tıkalıymış; size yazdığımdan beri.. Yoğun bakımdan direk "by pass" dediler tam ameliyata karar verince yakınlarımın desteği ile Ankara'ya yeni bir anjiyo olmak için gittim. Çift taraftan girdiler. Anjiyoyu yapan hocaydı, tam 2 saat sürdü ama açılmadı, tekrar yoğun bakıma geçtim çok acılar, resmen Çin işkencesi çektim. Allah kimsenin başına vermesin, zor bir durum. Bir ay sonra da tekrar anjiyo olacağım, şu anda ilaçlarla ve iğnelerle duruyorum. Direk ameliyat olmamak için çırpınıyorum, son yapılacak anjiyo da açılmazsa by pass kaçınılmaz olacaktır. Şu an az bir efor sağlamada nefes nefese kalıyor ve yoruluyorum; çizgi roman okumaya çalışıyorum. Hepinize saygılar, selamlar.

12 Şub 2010
15,006
545,270
Halen Ankara'daysan dostum, ziyarete gelmek isterim.
Ben de 15 yıl önce kalp krizi geçirdim ve bypas oldum
Tecrübelerimi anlatırım
Doktorlarımız çok başarılı kalp ameliyatlarında ve teknoloji de çok gelişmiş
Allah'a şifan için dua ediyorum

Beymelikli18

Onursal Üye
26 Eyl 2014
19,271
54,277
Kendi Koltuğunda
Halen Ankara'daysan dostum, ziyarete gelmek isterim.
Ben de 15 yıl önce kalp krizi geçirdim ve bypas oldum
Tecrübelerimi anlatırım
Doktorlarımız çok başarılı kalp ameliyatlarında ve teknoloji de çok gelişmiş
Allah'a şifan için dua ediyorum

Üstadım memlekete şu an döndüm, çok teşekkür ederim.

Beymelikli18

Onursal Üye
26 Eyl 2014
19,271
54,277
Kendi Koltuğunda
Arkadaşlar eski konuları "tarih sırasına göre" nasıl görebilirim. 17 Eylül 2015'ten günümüze kadar..

yaşlıkurt

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
25 Mar 2011
847
20,331
Germany
İyileşeceksin dostum. Profesör'ün de dediği gibi doktorlarımız çok başarılılar ve son teknoloji ürünlerini kullanıyorlar. Moralini yüksek tut, bu çok önemli. Tekrar geçmiş olsun.

kadirnip

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
21 Kas 2014
4,654
22,385
Adana
Selamun Aleyküm arkadaşlar
Hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim arkadaşlar, iyi dilekleriniz ve dualarınız için, hepinizi ayrı bir özledim...
Kalp ana damarlarımın biri %100, biri %90 tıkalıymış; size yazdığımdan beri.. Yoğun bakımdan direk "by pass" dediler tam ameliyata karar verince yakınlarımın desteği ile Ankara'ya yeni bir anjiyo olmak için gittim. Çift taraftan girdiler. Anjiyoyu yapan hocaydı, tam 2 saat sürdü ama açılmadı, tekrar yoğun bakıma geçtim çok acılar, resmen Çin işkencesi çektim. Allah kimsenin başına vermesin, zor bir durum. Bir ay sonra da tekrar anjiyo olacağım, şu anda ilaçlarla ve iğnelerle duruyorum. Direk ameliyat olmamak için çırpınıyorum, son yapılacak anjiyo da açılmazsa by pass kaçınılmaz olacaktır. Şu an az bir efor sağlamada nefes nefese kalıyor ve yoruluyorum; çizgi roman okumaya çalışıyorum. Hepinize saygılar, selamlar.

Geçmiş olsun sevgili dostum... Umarım ameliyata gerek kalmadan, ilaçlarla ve anjio ile iyileşirsin... Ameliyat kararı çıksa bile, işinin uzmanı, harika doktorlar var... Sevgili profesör üstadımız ile görüşmen ve onun tecrübelerini dinlemen de çok iyi olur... Moralini yüksek tutmanı ve Allah'ın izni ile kısa sürede, tekrar sağlığına kavuşmanı diliyorum... Dualarim seninle olacak...

serdary67

Onursal Üye
18 Eki 2009
8,731
26,115
ordu-turkey
Değerli abim, ben senin eskisinden de sağlıklı olacağına eminim, gönlünü hoş tut.

Baltimora

Yönetici
16 Nis 2009
9,708
36,006
İstanbul
Tekrardan geçmiş olsun değerli büyüğüm. Ben inanıyorum ki en yakın zamanda eski formunuzu kazanıp tekrar aktif olarak aramızda olacaksınız...

muratusta

Süper Üye
14 Ağu 2012
570
2,152
İSTANBUL
Aleyküm selam Beymelikli18

Beymelikli18'e saygılarımla;
Bundan 15 sene önceydi,daha dün gibi hatırlıyorum.Aşırı sıcaklar vardı yine aşırı derecede su içiyordum.Sıcak ve iş yerinde yerden kalkan tozlardan zannettim umursamadım,ama içimdeki yada tiyatrodaki gibi KAFA SESİ bana sesleniyordu,Murat çok su içiyorsun bir doktora görün ve sor niye bu kadar su içiyorum diye,ama diğer KAFA SESİ amaaan Murat düşündüğün şeye bak doktorlar demiyormu çok su için yararlı diye günde 2.5 lt su iç diye silkelendim şöyle kendime geldim düşündüm,iki kafa seside doğru söylüyordu 2,5 lt su içiyordum ama daha öğlen olmadan.Doktora gittim doktora anlattım.
Doktor,şeker olabilir dedi ve şekerimi ölçtü,doktor şöyle hayret dolu bakışlarla bana bakarak dediki,oğlum sende şekermi var?
Bil bil bilmiyorum dedim kekeleyerek şaşkınlıktan.Doktor bir daha kan aldı bir daha ölçtü,tekrar bana döndü,oğlum baş dönmesi ağrın sızın varmı dedi bana?
Yok doktor bey dedim.
Oğlum şekerin 505 acilen insülin vurmamız ve kontrolumüzde 2-3 saat burda kalman lazım dedi,insülin vurdular 1-2 saat sonra ölçtü tekrar doktor bey 150 ye düşmüş şekerim.Doktor bana reçete verdi bundan sonra yediklerine ve içtiklerine çok dikkat ediceksin dedi,şekerden kesinlikle uzak duracak ve verdiğim hapları kullanacaksın dedi.
Oysa ben haftada 3 defa pastaneye gidip protiferol hüpleten bir adamdım,ne olacaktı şimdi ne yapacaktım?
92 kilo gelen ben her akşam koşuya başladım 1 km ile başladım 15 km çıktım kilom 64 oldu.Koşu ayakkabısını yanlış seçmem ve betonda koşulan koşu ayakkabısı farlıymış bilmiyordum.Dizimde oluşan ağrı yüzünden koşuya 2 sene ara verdim.72 kilodayım şimdi yinede iyi bence
Şimdi çayımı bile şekersiz içiyorum, ilk aşkım pastanede buluştuğum protiferolu ilk günkü gibi hatırlıyorum çok nadirde olsa ara sıra protiferolümü doktor kızsada ziyaret ediyorum.İlk aşkım nede olsa ölürüm ben ona :)
Beklemedeyim biri şekere çözüm bulduk yatın ameliyat edicez dese hemen yatıcam düşünmeden.
Yani demem şuki hastalık ve ölüm hepimiz için o yüzden fazla üzülme Beymelikli18 moralini çok yüksek tut YÜCE RABBİM şifasını verir İNŞALLAH.
Daha seninle ZORALET içeceğiz sözün var unutma dostum.
Kendine dikkat et, yediğine dikkat et ,saygılar sevgiler. :)
Bir DOST.

Son düzenleme:

Beymelikli18

Onursal Üye
26 Eyl 2014
19,271
54,277
Kendi Koltuğunda
Bundan 15 sene önceydi,daha dün gibi hatırlıyorum.Aşırı sıcaklar vardı yine aşırı derecede su içiyordum.Sıcak ve iş yerinde yerden kalkan tozlardan zannettim umursamadım,ama içimdeki yada tiyatrodaki gibi KAFA SESİ bana sesleniyordu,Murat çok su içiyorsun bir doktora görün ve sor niye bu kadar su içiyorum diye,ama diğer KAFA SESİ amaaan Murat düşündüğün şeye bak doktorlar demiyormu çok su için yararlı diye günde 2.5 lt su iç diye silkelendim şöyle kendime geldim düşündüm,iki kafa seside doğru söylüyordu 2,5 lt su içiyordum ama daha öğlen olmadan.Doktora gittim doktora anlattım.
Doktor,şeker olabilir dedi ve şekerimi ölçtü,doktor şöyle hayret dolu bakışlarla bana bakarak dediki,oğlum sende şekermi var?
Bil bil bilmiyorum dedim kekeleyerek şaşkınlıktan.Doktor bir daha kan aldı bir daha ölçtü,tekrar bana döndü,oğlum baş dönmesi ağrın sızın varmı dedi bana?
Yok doktor bey dedim.
Oğlum şekerin 505 acilen insülin vurmamız ve kontrolumüzde 2-3 saat burda kalman lazım dedi,insülin vurdular 1-2 saat sonra ölçtü tekrar doktor bey 150 ye düşmüş şekerim.Doktor bana reçete verdi bundan sonra yediklerine ve içtiklerine çok dikkat ediceksin dedi,şekerden kesinlikle uzak duracak ve verdiğim hapları kullanacaksın dedi.
Oysa ben haftada 3 defa pastaneye gidip protiferol hüpleten bir adamdım,ne olacaktı şimdi ne yapacaktım?
92 kilo gelen ben her akşam koşuya başladım 1 km ile başladım 15 km çıktım kilom 64 oldu.Koşu ayakkabısını yanlış seçmem ve betonda koşulan koşu ayakkabısı farlıymış bilmiyordum.Dizimde oluşan ağrı yüzünden koşuya 2 sene ara verdim.72 kilodayım şimdi yinede iyi bence
Şimdi çayımı bile şekersiz içiyorum, ilk aşkım pastanede buluştuğum protiferolu ilk günkü gibi hatırlıyorum çok nadirde olsa ara sıra protiferolümü doktor kızsada ziyaret ediyorum.İlk aşkım nede olsa ölürüm ben ona :)
Beklemedeyim biri şekere çözüm bulduk yatın ameliyat edicez dese hemen yatıcam düşünmeden.
Yani demem şuki hastalık ve ölüm hepimiz için o yüzden fazla üzülme Beymelikli18 moralini çok yüksek tut YÜCE RABBİM şifasını verir İNŞALLAH.
Bir DOST.

Sevgili dostum muratusta bende zaten şeker hastalığı vardı günde 2 kere insülin iğnesi ve hap kullanıyorum bu damarlarımı tıkayanda kolesterol ve trigliserid bende var olan bu şeker hastalığı bu tıkanmaları öne çekmiş..

kadirnip

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
21 Kas 2014
4,654
22,385
Adana
Yok doktor bey dedim.
Bir DOST.

SEVGİLİ MURATUSTA, AŞAĞIDAKİ ŞEKİLDE BİR FORMÜLLE, ŞEKER HASTALIĞI OLAN KİŞİLERDE, OLUMLU DÜZELMELER GÖRÜLDÜĞÜ RİVAYET OLUNMAKTA... DENEMEKLE BİR ŞEY KAYBEDİLMEZ (YOĞURT VE LİMON KULLANILIYORMUŞ) DİYE DÜŞÜNÜYORUM... TABİ Kİ SEVGİLİ BEYMELİKLİ VE ŞEKER SORUNU OLAN DİĞER ARKADAŞLARIN DA DİKKATİNE SUNABİLİRİZ... AMA YİNE DE, DOKTORUNUZA BİR DANIŞMANIZI ÖNERİRİM... SEVGİLER...

13964_623461787767445_6185731829184269629_n.jpg

Beymelikli18

Onursal Üye
26 Eyl 2014
19,271
54,277
Kendi Koltuğunda
Hepinize çok çok teşekkür ederim. Şu an 3 saatlik bir özel anjiyo ile %'de 100'lük hayati damarı açıp stent taktılar ve eski sağlığıma kavuştum. Öbür damarı da ilerleyen zamanlarda ele alacaklar. Yarım çuval kalp hapı, yarım çuval da şeker hapları.. Anlayacağınız tam bir hapkolik oldum. Hepinize saygılar, sevgiler..

Baltimora

Yönetici
16 Nis 2009
9,708
36,006
İstanbul
Hepinize çok çok teşekkür ederim. Şu an 3 saatlik bir özel anjiyo ile %'de 100'lük hayati damarı açıp stent taktılar ve eski sağlığıma kavuştum. Öbür damarı da ilerleyen zamanlarda ele alacaklar. Yarım çuval kalp hapı, yarım çuval da şeker hapları.. Anlayacağınız tam bir hapkolik oldum. Hepinize saygılar, sevgiler..

Geçmiş olsun sevgili Beymelikli 18 büyüğüm; Allah seni sevenlerine bağışlasın. Bundan sonra üstüne düşen; doktorların her tavsiyesine azami derecede uymak olmalıdır kanımca..

Son düzenleme:

hggurak

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
8 May 2015
1,133
8,183
İstanbul
Çok çok çok geçmişler olsun sevgili "Diyar"daşım...
Zaten aramızdaydınız, bir yere gitmemiştiniz ki... :)

scanfan

Yönetici
25 Eyl 2013
7,211
75,788

Büyük geçmiş olsun sevgili "Beymelikli18" dostum. Tekrar sağlığınıza kavuştuğunuza sevindim. Lütfen kendinize iyi bakın.