Benim İçin Bir İlk

pandora1972

Süper Üye
1 Ağu 2012
2,229
4,844
Tüm site arkadaşlarım,

Sanal âlemin yabancısı olarak ilk defa bir sitede yer alıp, kendimi bunca dostun ve kıymetli insanın arasında bulduğum için teşekkür etmek istiyorum.
Kankam71 hayatıma kattığın güzelliklere bir de burayı ve buradaki can insanları ekledin. Sana ve hepinize çok teşekkür ediyorum. Yalnız geçirdiğim ilk bayramımda yalnız olmadığım için, sizlerle birlikte bu bayramı kutladığım için çok ama çok mutluyum. Kurban bayramımız ülkeme, sevdiklerime ve bu sitedeki canlara kutlu olsun. Kesilen kurbanlarınızı Allah kabul etsin. Bu kurbanlarla akan kanlar ülkemde akan kanı durdursun, kimsenin canı daha yanmasın. Ve kestiğimiz siz kurbanlar siz de canınızı bize helal edin.
Cümleten iyi bayramlar arkadaşlar sevgiler :) :) :).

12 Şub 2010
15,006
545,225
Sevgili pandora1972

Tüm " ilk " lerinin hep böyle güzel ve mutluluk verici olmasını yürekten diliyor

selam, sevgi ve saygılar sunuyorum

Ülkemiz için iyi dileklerine katılıyor, gerçekleşmesini diliyorum

cngz1

Aktif Üye
3 Ara 2011
387
9,754
İstanbul
Tüm dileklerine katılıyorum. Sevgili Pandora 1972 Bayramın ülkemize hayırlara vesile olmasını diliyorum Çizgi diyarı sakinlerinin bayramlarını kutluyorum iyiki varsınız değerli dostlar...

savok

Admin
30 Eki 2009
20,011
84,733
Kasımpaşa
Kimsenin yalnız kalmasın diyedir dostluğumuz,
biz birbirimizi görmeden,
tek bir kelime konuşmadan özleyenlerdeniz.
Biz bu sanal alem gerçek olsun diye uğraşanlardanız.
Kırk günlük uzaklıkta düşen yaprak bizim burada içimiz titretir..
Muhabbetle selamlarım seni ve tüm dostlarımızı..
Biz bir tık uzaktayız..
Saygılarımla..

gurselileri

Guest
18 Tem 2010
2,226
2,308
LÜLEBURGAZ
sevgili pandora1972 çizgi roman sevenler kendini yalnız hissetmezler... bak burada hepimiz bir aileyiz, bir aradayız... sevgili savok'un dediği gibi bir tık uzaktayız... mutlu bayramlar... sevgiler... :)

kartal

Onursal Üye
17 Şub 2011
4,312
4,589
Sımsıcak mesajlarınız ve kişiliğiniz ile hepimizin gönlündesiniz sevgili Pandora72.
Sizin bir mesajınızı göremediğim gün,acaba birşey mi oldu diye düşünmeden edemem inanın.
Tüm dileklerinize gönülden katılıyorum,sevgiler saygılar size.Bayramınız kutlu olsun.

neco50

Süper Üye
11 May 2010
2,731
1,919
Çizgidiyarı üyeleri çatkapı görüşen komşular gibidir.
Bu yüzden kimse kendini yalnız hissetmez bu diyarda.
Sanki büyük bir aile birlikte bayram kutluyor gibyiz.
Bu yüzden yalnız hissetmeyin kendinizi.

Selamlar ve Sevgiler

spikespiegel

Aktif Üye
10 Şub 2012
265
281
ankara
sevgili pandora1972 seninle aynı duyguları paylaşan o kadar çok İNSAN varki. onlardan biri olarak bende böyle nezih insanları bulma şansını elde ettğim için tüm diyardaşlara teşekkür ediyorum

timed

Onursal Üye
19 Eki 2009
2,330
9,752
Sevgili dost ,
Tüm dileklerinize canı gönülden katılıyorum.
Herkese iyi bayramlar.

harp55

Çeviri & Balonlama
27 Eki 2009
1,841
6,316
Kanka döktürmüşsün. Gönlü bol bir şekilde iyi dileklerini. daha üzerine ne katılır bilmem ki. güzel düşüncelerin ve iyiliğin okundukca paylaşıldıkca büyüsün. büyüye büyüye sarsın hepimizi.