Ben Hur / Messala (sayı 1)

SenSei

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
24 Eyl 2009
2,796
27,809
İstanbul
Ben Hur
Messala
1

BEmh3440975612usIf.jpg

İNDİRMEK İÇİN LÜTFEN

SenSei

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
24 Eyl 2009
2,796
27,809
İstanbul
Samuray kılıcın hep keskin gözlerin hep sağlıklı olsun üstadım. Bende rahatça indiriliyor.
Teşekkürler sevgili Beymelikli. Yazdığın gibi indirmelerde sıkıntı yok. İki tane reklamı x'lemek çok zor olmasa gerek diye düşünüyorum. İndirme hızında da hiçbir sıkıntı yok zira. Ama gözler yavaş yavaş gidiyor :eek::)

baybora

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
16 Şub 2012
902
4,708
İzmir
Çizimleri ve konusuyla muhteşem bir frankafon. Filmi de son derece güzel olan bu eseri bizlerle buluşturduğunuz için sonsuz teşekkürler.
İndirmedeki sorunlara gelirsek, bize sayısız çizgi roman kazandıran sayın sensei gibi bir paylaşımcı arkadaşın bunlar için harcadığı bir sürü emek ve zamanın az bir kısmı kadar sabırlı olunursa, hiç sıkıntı olmadan paylaşım indiriliyor. Sadece ısrarla birkaç defa indirmeniz hazır denen yere basıp, çıkan reklamları kapatıp, tekrar aynı yere basılacak. Böyle bir eser için bu kadarcık sıkıntı çekilmez mi?
Paylaşımlarınıza son hızla yeniden başladığınız için çok teşekkürler sayın sensei. Yukarıda söylediğiniz gibi gözlerinizi ve kendinizi fazla yormadan zamana yayarak paylaşım yaparsanız sağlığınız için daha iyi olur kanısındayım.

SenSei

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
24 Eyl 2009
2,796
27,809
İstanbul
Çizimleri ve konusuyla muhteşem bir frankafon. Filmi de son derece güzel olan bu eseri bizlerle buluşturduğunuz için sonsuz teşekkürler.
İndirmedeki sorunlara gelirsek, bize sayısız çizgi roman kazandıran sayın sensei gibi bir paylaşımcı arkadaşın bunlar için harcadığı bir sürü emek ve zamanın az bir kısmı kadar sabırlı olunursa, hiç sıkıntı olmadan paylaşım indiriliyor. Sadece ısrarla birkaç defa indirmeniz hazır denen yere basıp, çıkan reklamları kapatıp, tekrar aynı yere basılacak. Böyle bir eser için bu kadarcık sıkıntı çekilmez mi?
Paylaşımlarınıza son hızla yeniden başladığınız için çok teşekkürler sayın sensei. Yukarıda söylediğiniz gibi gözlerinizi ve kendinizi fazla yormadan zamana yayarak paylaşım yaparsanız sağlığınız için daha iyi olur kanısındayım.
Teşekkürler, sevgili baybora. Kesinlikle muhteşem bir Frankofon. Filme ve ana hikayeye çok sadık kalınmış. Tirzah'ın Messala'ya karşı olan duygularını biraz gereksiz yere uzatılmış bulsam da, çok keyif aldım ve bir an önce ikinci sayısını hazırlamaya başlayacağım.

arap27

Yeni Üye
23 Nis 2020
17
12
Merhaba rica etsem Media fire yükleyebilirsiniz acaba bu sitede indiremiyorum saygılar