Antalya Topçam Pikniği'ne Davet

hadon

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
10 Mar 2010
3,056
9,126
Kastamonu
Dostlar merhaba.

İlk toplantımızın notlarında "bir piknik yapalım" diye konuştuğumuzu anlatmıştım. Az önce, telefon marifetiyle yapılan küçük bir muhabere sayesinde aynı ekip, önümüzdeki cumartesi günü Topçam'da buluşup güzel bir Çizgi Diyarı pikniği yapmaya karar verdik. Tabii ki gelebilecek tüm dostlara kapımız ardına kadar açık.

Katılımcılar (şimdilik) şöyle:

Daltas
Hadon
Murtaza5
Pizagor
Profesör

(Alfabetik sırayla yazılmıştır.)

Saygılarımızla.

piknikduyurusukk.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,090
37,140
İstanbul
Keşke katılabilsem :(

Piknik yeri harika gözüküyor.

Ama asıl harika olan dostlar. Yanınızda olmayı ve her saniyesi çok keyifli geçeceğine emin olduğum sohbetin parçası olabilmeyi çok isterdim.

Fırsatı olan dostlar katılırlarsa keyif alacakları muhakkak. Kimbilir ne hikâyeler anlatılacak bu buluşmada.

hadon

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
10 Mar 2010
3,056
9,126
Kastamonu
Mönü yazılmamış biftek ve yanında dağ gibi patates..
Biftek ve patates inşallah başka toplantıda.

Murtaza5 ile Pizagor içmiyor. Daltas ve katılma olasılığı bulunan diğer dostlar ne ister bilmiyorum; cuma akşamı telefonla kararlaştırırız.

Yakın olsa kazın birini hediye ederdim.:D
Antalya - İzmir ne kadarcık mesafe canım!... :) Şaka yapıyorum!... :) Düşünmen bile yeter...

Ama o kazı Profesör'ün de bulunduğu bir ortamda banduma yaparak değerlendireceğiz inşallah...

12 Şub 2010
15,006
545,241
Banduma yapmanın püf noktaları:

Büyükbeyazın mekanı yakınlarında Rodi ve Profesör, ceplerinde bir avuç arpa ile tur atarlar, tesadüf bu ya cepleri delik olduğu için arpa taneleri adımlarına uygun olarak dökülür.
Dökülen arpa tanelerini izleyen bir Kaz, ıssız bir köşede halledilir:D
Yolunan, içi temizlenen Kaz, soğutucuda dondurulur. Balıkçılarda bulunan köpük ambalaja buzla örtülerek konur, koli bandıyla şefkatle sarmalanır. Antalya'ya giden Metro veya Kamil Koç otobüsüne teslim edilir.Antalya'da törenle karşılanan Kaz'ımız, hadon'un adaleli kollarıyla teslim alınır.
Bandumanın tarifinin devamı ve faziletleri için buluşma ertesi fotoğraflar beklenir:D

_TaniS_

Kıdemli Üye
17 Ağu 2013
110
301
istanbul
Çizgi Diyarı'nın İstanbul'dan ibaret olmadığını bilmek güzel...
Şimdiden iyi eğlenceler, hoş sohbetler dilerim...
Selamlar Antalya'ya... :)

hadon

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
10 Mar 2010
3,056
9,126
Kastamonu
Antalyalı arkadaşlar:

Yahu Antalya'da hepi-topu 4 kişi miyiz yani?

Profesör, bizlerle tanışmak ve okey karesi kurup sohbeti, mohbeti boşlamamızın önüne geçmek için işinin gücünün arasında kalkıp Ankara'dan geliyor, Antalya'da hâlâ "tık" yok.

Etmeyin, utandırmayın bizi Sevgili Hocamız'a...

Bakın kızarsam, katılacak üyelerden birine çekilişle hediye etmeyi düşündüğüm Ferrari'yi vermekten vazgeçerim ha!...