Adalet Birliği Kara (2018) #05

Fate

Çeviri & Balonlama
1 Mar 2021
549
18,611

Justice%20League%20Dark%20%282018-%29%20005-000.jpg

Wonder Woman'ın sihir gösterisi... yasaklandı! DCU'nun sihir topluluğu hep birlikte paniğe kapılır
ve Wonder Woman ile Adalet Birliği Kara ekibinin "Cadılık Vakti" hikâyesindeki feci olaylardan sonra artık sihire
karışmasını yasaklar. Ekip, aklına gelen tek yere sığınıyor: Dedektif Şempanze'ye miras kalan büyülü Myrra diyarı;
ancak herkes yeni Gece Üstadı'nın önünde eğilmekten mutlu değil! Peki büyücülük süper takımı için
işler nasıl daha da kötüleşebilir? Tek kelime: ejderhalar!

Keyifli okumalar!

kayamtky

Kıdemli Üye
17 Ağu 2013
134
165

Justice%20League%20Dark%20%282018-%29%20005-000.jpg

Wonder Woman'ın sihir gösterisi... yasaklandı! DCU'nun sihir topluluğu hep birlikte paniğe kapılır
ve Wonder Woman ile Adalet Birliği Kara ekibinin "Cadılık Vakti" hikâyesindeki feci olaylardan sonra artık sihire
karışmasını yasaklar. Ekip, aklına gelen tek yere sığınıyor: Dedektif Şempanze'ye miras kalan büyülü Myrra diyarı;
ancak herkes yeni Gece Üstadı'nın önünde eğilmekten mutlu değil! Peki büyücülük süper takımı için
işler nasıl daha da kötüleşebilir? Tek kelime: ejderhalar!

Keyifli okumalar!

paylaşım için Teşekkür,
"Adalet Birliği Kara"' nın verdiğiniz linke ait sitede 4. sayısını bulamadım, acaba ben mi bulamıyorum ?
"Cadılık vakti" nin 4. sayısı var, fakat Kara' nın yok.

DryKleon

Süper Üye
18 Eki 2020
2,659
6,719
paylaşım için Teşekkür,
"Adalet Birliği Kara"' nın verdiğiniz linke ait sitede 4. sayısını bulamadım, acaba ben mi bulamıyorum ?
"Cadılık vakti" nin 4. sayısı var, fakat Kara' nın yok.
Serinin sayıları okuma sırasına göre paylaşılmıştır ADALET BİRLİĞİ KARA (2018) #04 (CADILIK VAKTİ #03) bu isimdeki sayı serinin 4.sayısıdır. İyi okumalar. İyi günler.