21 EYLÜL 2013 Çizgi Diyarı Buluşması telefonum ile yakaladıklarım :)

comedian

Onursal Üye
13 Tem 2012
1,275
4,716
Çok güzel bir buluşma olduğunu belirterek başlamak istiyorum. Her zaman görüştüğümüz dostların yanı sıra ilk defa toplantıya katılan dostlarımız da bu sefer çoktu. Hepimiz çok keyifli bir gün geçirdik eminim. Daha fotoğraf paylaşılmamış :) (Savok işleri aksatıyor bu aralar :p )

Fazla detaylı anlatamayacağım günü vaktim az, işler çok. Ama günün 3 etabı ile ilgili fotoğraflardaki gülümsemeler herşeyi anlatacaktır zaten.

wp20130921001.jpg

Büyülü Dükkan : İlyas Bey bizi rahat ettirmek için elinden geleni yaptı.

wp20130921004.jpg

Savok imza ile birlikte bir de fotoğraf alayım diyor. :)

wp20130921006.jpg

Savok beni hedef gösteriyor. O omzu görünen Diyar'ın en gizemli ve en önemli adamı Tsubasa. Artık başıma ne gelecek bilemiyorum.

wp20130921008.jpg

DevrimK imzalıyor... :) (Seyfettin Efendi'nin Yeditepe Canavarı macerasını bir solukta okuduğumu ve çizim/renklendirmesini zaten beğendiğim DevrimK'nın kurgu ve diyaloglarda da çok başarılı olduğunu belirtmek isterim. Mutlaka edinin... Göndermeleri ile de beni mutlu etmiştir. :) Bram Stroker Draculayı ben de okudum Seyfettin Efendi... :p )

wp20130921014.jpg

Sevgili Savok yeni bir oyuncak bulmuş. Ne kadar mutlu baksanıza. :)

wp20130921015.jpg

Ertuğrul... (Çok sert görünüyor. Bir şey diyemiyorum... :) )

wp20130921016.jpg

wp20130921017.jpg

Gülen adamlar... :)

wp20130921022.jpg

Greenman " Bir de seni çekelim" dedi. (Spider t-shirtlü benim işte...)

wp20130921026.jpg

2. Etapta muhabbetler baya ilerlemişti...

wp20130921038.jpg

3. Etap mekanımız Piraye

wp20130921029.jpg

Tarantula birini çok pis kestirmiş gözüne dövecek herhalde :)

wp20130921031.jpg

wp20130921041.jpg

3. etap sonunda fındıkfındık ve genç dostlarımızı Diyar bünyesine çekmek için çabalarken... :)

Moderatör tarafında düzenlendi:

kral27700

Kıdemli Üye
20 Nis 2012
131
195
GAZİANTEP
Resimlerden anladığım kadarıyla süper bir toplantı olmuş. Bu çatının altında bende olmayı çok isterdim. Güzel insanlarla muhabbet etmek isterdim. Ne diyelim İnşaallah başka bir sefere....

Son düzenleme:

Dindar Diker

Çeviri & Balonlama
11 Nis 2009
2,478
8,807
İzmir
Ya hocam, insanı kıskandırmaktan başka işiniz yok mu sizin Allah aşkına? Bu ne muhteşem bir toplantıdır? Bu ne güzel insan topluluğudur böyle? Sanırım benim gibi katılamayan arkadaşlar da çok üzülmüştür. Sağlık olsun, ne diyelim. İzmir nere, İstanbul nere? Yolllar ayırdı bizi. :) Fotoğraflarda en şık görünen de her zamanki gibi Haluk Abi, ha. Haberiniz olsun. Diyarın en yakışıklısı, Haluk Bey. Tam bir beyefendi, baksanıza. Rakı kadehi de hiç eksik olmuyor önünden, maşallah. :)

LeodroS

Yeni Üye
19 Eyl 2013
4
22
Aslında daha fazla resimin yayınlanmasını, daha fazla muhabbet ortamının olmasını beklemiştim ama babam biraz ısrar edince haklı olduğuna karar vererek geç olmasında güç olsun dedim.

Bilmeyenler için söyleyeyim, bilenlerinde tekrar tekrar gözüne sokayım. Tolga/Berserker ile bir 7-8 yıldır arkadaşız. Hep internet ortamı veya telefon sayesinde görüştük. Ama ilk defa, Cumartesi günü, Çizgi Diyarı sayesinde buluşma şansı bulduk. Cuma akşam üstü "Pazar doğum günüm var gelsene" diye yazdı, bende "Cumartesi sabahı oradayım durum böyle böyle" dedim... Bir şans işte. Zaten dolunay vardı o gün. Dolunay oldu mu günler benim için daha iyi geçiyor gibi. Batıl bir inanç ama şans ardına şans!

Neysem efenüm, böyle bir şans üstüne masadaki yerim kıdemlilerin arasındaydı. Solumda kadim dostum, sağımda BayX ve profesör, karşımda savok ve direnç11... Tabi sürekli yerler değişti ama çok güzel bir başlangıç oldu.

Ancak fotoğraflara bakınca anladım aslında o sıralar ne kadar yorgun olduğumu. Saatler geçtikçe de iyice huysuzlaştığımı, yavaşladığımı fark ettim.

Ama, bu günü iyice hafızama kazıyan iki kişiye de özel olarak teşekkür etmek isterim. Özür dilerim, uykuluyum biraz tam adınızı hatırlayamıyorum ama, "profesör" ve "aerdan"... Bu yaşta böyle yaşam enerjisi ve sevecenlikle dolu olmanız çok hoşuma gitti. Tam açıklayamıyorum, ama özet olarak bu.

Daha fazla şey aklıma gelmiyor. Bu güzel gün için herkese ayrı ayrı teşekkür ederim. Antalyaya gelirseniz ve sizin gösterdiğiniz misafirperverliğin yarısını bile göstermeyi başarırsam kendimi şanslı sayarım. İyi geceler, günler.