2014-15 Sezonu Şampiyon Galatasaray!

caretta

Onursal Üye
24 Ağu 2011
2,962
24,144
Kıbrıs
peiXit1.jpg

Kritik derbiyi kazanarak şampiyonluğa koşan Galatasaray'ı tebrik ederim.
Dördüncü yıldızı takmaya sadece 90 dakika kaldı.
Bu doksan dakika ya yarın ; yada haftaya Çaykur Rizespor maçı olacak.

Moderatör tarafında düzenlendi:

"penGO"

Süper Üye
12 Ara 2012
572
2,558
Türkiye Kupası'nı unutmayın!
O da bizim!
:)

The_DarknesS

Yönetici
Çeviri & Balonlama
17 Nis 2010
9,565
28,955
İzmir
Bu akşamki maçta Fener Başakşehir'e takılır ve şampiyonluğumuzu ilan ederiz. Şampiyon Galatasaray'ı şimdiden tebrik ederim..

caretta

Onursal Üye
24 Ağu 2011
2,962
24,144
Kıbrıs
Bitime bir hafta kala Galatasaray şampiyonluğunu ilan etti. 20.şampiyonluğa ulaştığı için 4.yıldızı takmaya da hak kazandı. Forumdaki bütün Galatasaray taraftarlarını kutlarım. İnşallah, 3 Haziranda Türkiye Kupasını da alarak sezonu çifte kupa ile kapayacağız. Bütün futbolcuları, teknik heyeti, kulüp yönetimini ve takımlarına gönül veren taraftarları
tebrik ederim.

hadon

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
10 Mar 2010
3,056
9,126
Kastamonu
Bir Trabzonspor taraftarı olarak Galatasaray taraftarı dostları kutluyorum. Gerçekten hakedilerek kazanılmış bir şampiyonluk olduğunu, hafta hafta izlediğim için biliyorum. Kanıtı işte bu hafta maçları:

Galatasaray, Beşiktaş'ı yenerken; Fenerbahçe, Başakşehir'i yenemedi... Dahası var mı?

Helal sana Hamzaoğlu...

akim

Kıdemli Üye
29 May 2011
199
418
Bütün Galatasaray camiasını tebrik ediyorum. Galatasaraylı olarak, yine bir ilki başarmış olan takımımla gurur duyuyorum.
Boşuna söylenmedi; ''gerçekleri tarih yazar, tarihide Galatasaray'' :)

lion35

Aktif Üye
26 Mar 2009
463
2,188
İzmir
Çok sevdiğim Galatasaray'ın şampiyon olması sebebiyle tüm Galatasaray'lıları canı gönülden kutluyorum.

:31::31::31::31:

Baltimora

Yönetici
16 Nis 2009
9,706
35,987
İstanbul
2014-2015 sezonunu şampiyon olarak kapatıp, Türkiye'de 4 yıldızı takan ilk takım olan, ilklerin takımı Galatasaray'ımızı can-ı gönülden tebrik ederim. Bu zaferde; futbolcusundan teknik heyetine, yöneticisinden başkanına, tesis görevlisinden TV muhabirine, otobüs şöföründen çaycısına kadar; kısaca karınca kararı bile emeği geçen herkese, özellikle de büyük Galatasaray taraftarına gönülden teşekkür ederim.

Son düzenleme:

Baltimora

Yönetici
16 Nis 2009
9,706
35,987
İstanbul
Şampiyon Galatasaray, kupasını aldı
Ig4r02Y.jpg

Süper Lig 2014-2015 sezonunun şampiyonu Galatasaray, şampiyonluk kupasını aldı. Türk Telekom Arena'da düzenlenen kupa töreninde sarı kırmızılı takıma lig tarihindeki 20. şampiyonluğun kupasını, Türkiye Futbol Federasyonu 1. Başkan vekili Servet Yardımcı verdi.

Kupa töreninde başta teknik heyet olmak üzere futbolcular isimleri tek tek anons edilerek saha ortasına kurulan sahneye çıktı. Bu arada eline mikrofonu alan Galatasaray'ın Hollandalı yıldızı Sneijder, Mustafa Sandal'ın "Beni Ağlatma" parçası eşliğinde ezeli rakipleri Fenerbahçe'ye göndermede bulundu. Madalyalarını kulüp başkanı Dursun Özbek'ten alan teknik heyet ve futbolcular, lig tarihinde elde ettikleri 20. şampiyonluğun kupasını coşkuyla kaldırdı. Galatasaray bu şampiyonlukla armasının üzerine 4. yıldızı takmaya hak kazandı.

KUPA TÖRENİNDEN NOTLAR

Galatasaraylı oyuncular ve teknik heyet üstü açık iki katlı üstü açık otobüsle Florya'dan Türk Telekom Arena'ya geldi. Kutlamalarda sanatçı İrem Derici, Altay ve Gökhan Keser de bir konser verdi. Sarı kırmızılı taraftarlar şampiyonluğu kutlarken bir de havai fişek gösterisi yapıldı.

Kupa töreni öncesinde ilk olarak Galatasaray Spor Kulübü'nün bu yıl diğer branşlarda şampiyonluk kazanan takımları sahaya kurulan platforma çıktı.

EFSANE KAPTAN TURGAY ŞENER'E JEST

Bu arada saha ortasındaki platform etrafında bulunan üzerlerinde tarihler yazan 4 yıldızdan birinin köşesini Galatasaray'ın efsane kaptanlarından Turgay Şener taktı. Kendisine mikrofon uzatılan Turgay Şener, "Şu an sizin karşınıza tekerlekli sandalye ile geliyorum; ama yarından itibaren iki kere çalışıp kaleye geçmesem de Muslera'yı yakından alkışlayacağım." ifadesini kullandı. Taraftarlar da efsane kaptana sevgi gösterilerinde bulundu.

ALINTIDIR...