18.İzmir Kitap Fuarı | 20-28 Nisan 2013 Hadi buluşalım..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

büyük beyaz

Yönetici
Çeviri & Balonlama
E-Dergi Takımı
17 Ağu 2009
17,746
44,734
denize sıfır
20-28 Nisan Arasında yapılacak olan fuarda ben ve kameram oradan canlı yayın yapacağız.:)27 Nisan da (Cumartesi günü) buluşalım eğlenelim mi arkadaşlar..Çaylar firmadan.:)
Gelecek olanlar belirtirse organize olalım.:) Kitap alalım, balkonda ki kızlara bakalım:)

kitapfuar.jpg

Kafda

Yeni Üye
17 Kas 2012
3
2
valla bir aksilik olmazsa ben olurum orda... baykuş comics'in civarlarında bulursunuz beni :D

12 Şub 2010
15,006
545,241
Keşke 12 Nisan'da olsaydı

O gün İzmir'de olacağım

12 Nisan gecesi İzmir Kitap Fuarının sorunları:) hakkında bir toplantı düşünür müsünüz :rolleyes:

cobra

Süper Üye
23 Kas 2009
528
1,397
Bugün alışveriş için gittim. Bu sene sadece ÇR için gittim , oldukça iyi geçti fiyatlar fena değil almayı düşündüklerimin çoğunu buldum.

Marvelcılar Gereklişeylerin Standından ilgilerini çekecek birçok şeyi bulabilirler. Bende hikayesini beğendiğim Planet Hulk I-II'yi aldım. Manga ile ilgilenenlerde One piece , Bleach ve Hellsing gibi serileri indirimli bulabilirler.

April yayıncılık ise klasik çizgiler adında Jack London, Edgar Allen Poe gibi yazarların kısa öykülerinden uyarlanmış çizgiromanlar yayınlıyor. Fazla inceleme şansım olmadı ama fiyatı sudan ucuzdu (1 lira) bu yüzden ne varsa topladım , çizgiroman çizgiromandır 1 lira ise hiçbirşey değil :) .

Son olarak Fumetticiler bu fırsatı kaçırmasın , Oğlak yayıncılık coşmuş resmen :D . Bütün kitaplar etiketin yarı fiyatınaydı. İki tane Martin Mystere bir tanede Dylan Dog Efsanevi Maceralardan aldım , bunların yanına bir tanede Dylan Dog Dev Albüm aldım . Bu sene katılmaları iyi olmuş daha önceleri başka standlarda düzensiz satılıyordu ve fuara rağmen fiyatlarına yaklaşılmıyordu. Sadece Martin ve Dylan yok Tex,Dampyr ve Mister No da var bu fırsatı kaçırmayın derim :) .

büyük beyaz

Yönetici
Çeviri & Balonlama
E-Dergi Takımı
17 Ağu 2009
17,746
44,734
denize sıfır
Yarın 11 gibi ordayım arkadaşlar saat 4-5 gibi ayrılırım erken gelen yer bulur.:)

Moderatör tarafında düzenlendi:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...