(+18) 17 Sai (Tamamlandı)

Saitama

Kıdemli Üye
1 Haz 2022
353
3,097
17-Sai-193x278.jpg

Buna +18 ibaresi koyma sebebim Junko Furuta cinayetini anlatıyor. Şahsen benim bile okurken kanım dondu psikolojimi alt üst etti.
Konusu:
17 yaşında kaçırılan bir kız ve onu kaçıran 17 yaşındaki erkek grubu… Böyle bir şey nasıl yaşanabildi ve böyle bir şeye nasıl göz yumulabildi?

Link:
Eksik Sayılar (24-33) :

Son düzenleme:

pam

Çeviri & Balonlama
27 Kas 2009
254
2,581
80'lerde Janponya'da yaşanmış, ülke ve dünya gündemini sarsmış Junko Furuto cinayeti üzerine yaklaşık 900 sayfalık bir manga.
Son dönemde popüler olan true crime belgesel diziler tarzında, yaşananların gerçek olduğunu bilmenin de verdiği sıkıntı, rahatsızlık ve gerginlikle okunan sürükleyici ve etkileyici bir eser.

Kitap, gerçekte yaşananları daha pozitif bir sonla bağlamış...
Nadiren manga okurum ama bu güzel, etkileyici bir kitap.
Paylaşım için teşekkür ederim... Sn. @Saitama

hesy

Yeni Üye
12 May 2024
20
348
17-Sai-193x278.jpg

Buna +18 ibaresi koyma sebebim Junko Furuta cinayetini anlatıyor. Şahsen benim bile okurken kanım dondu psikolojimi alt üst etti.
Konusu:
17 yaşında kaçırılan bir kız ve onu kaçıran 17 yaşındaki erkek grubu… Böyle bir şey nasıl yaşanabildi ve böyle bir şeye nasıl göz yumulabildi?

Link:
Eksik Sayılar (24-33) :
Hikayesini ilk öğrendiğimde birkaç gün kendime gelememiştim. mangası olduğunu bilmiyordum. Teşekkürler paylaşım için.

MZAMAN

Kıdemli Üye
3 May 2019
543
2,122
Ben de hayatımda hiç Manga okumadım. Konunun dehşetini Wikipedia'dan okuyunca anladım. Hayatımızda ki kötülükleri de hatırlamamız için okumaya karar verdim, Emeği geçen tüm paylaşımcılara sonsuz teşekkürler, İyi Bayramlar.