16 Ocak 2016 Cumartesi Kadıköy'de buluşalım

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,090
37,140
İstanbul
Değerli dostlar merhaba,

16 Ocak 2016 Cumartesi günü yani bu hafta sonu geleneksel buluşmalarımızdan birisinde daha dostlarımızla bir araya geleceğiz.

Programımız öğle saatlerinde, takriben 14:00 gibi Büyülü Dükkan'da buluşma ile başlayacak, bir süre sonra Teras Cafe'de çay-kahve eşliğinde yapılacak sohbetle devam edecektir. Daha sonra arzu eden dostlar sevgili devrimk'nın şu başlık altında yaptığı davetin içeriğine uygun olarak Gölge Dergi'nin 100. sayısının şerefine düzenlenen ve 18:00'da başlayacak organizasyona iştirak edebilir. Son olarak 19:30-20:00 sularında zamanı olan dostlarla birlikte son etaba yani akşam yemeğine geçilecek.

Tüm Çizgi Diyarı dostları davetlidir.

serdary67

Onursal Üye
18 Eki 2009
8,731
26,114
ordu-turkey
Şimdi istanbullu olmak vardı.Program harika ama ben gelemiyorum.Valla şu an içim cız ediyor.Yemin olsun ki organizasyon çok güzel ama gelemem of of içim cız etti.Bari bol foto olsun da öyle teselli olayım.

savok

Admin
30 Eki 2009
20,011
84,738
Kasımpaşa
Gelen dostlara çaylar benden, pastalar Zeki'den...
Bence kaçmaz..
Büyülü dükkan'da çaylar İlyas'tan..
Bol da çizgi roman...
Hele de yeni çıkan yayınları hep birarada görmenin keyfi bir başka..
Sonra da teras kafede çizgi roman dostluğunun yalnızca çizgi roman ile sınırlı kalmadığını hep beraber konuşuruz...
Sonra gölge dergi 100. sayısı şerefine yazar, çizer ve okuyucu buluşması adlı bir kokteyl düzenliyormuş, bizde de bu konu ile ilgili bir davet yapmışlar, davet icabet gerektirir, eee bizim de orada olmamamız düşünülemez... Saat 18'de başlıyormuş...
Sonra sonra işte müzeyyen senarlı zeki mürenli girdim muhabbet bağına tadında kadıköyde sözlü sazlı bol şamatalı devam edecek bir gece...
Eskiden üç aşama yapardık aga bu dört aşama oldu..
Hadi hayırlısı işi biraz abarttık yakında uzaya da çıkıveririz..

kandraks53

Onursal Üye
29 Ağu 2010
2,778
8,025
Öyle güzel bir gündem belirlemişsiniz,öyle tatlı anlatmışsınızki ağzımın suyu aktı..Amma İzmir nire,İstanbul nire..Hele bu karda kışta..Şimdiden sizlere tatlı tatlı muhabbetler,sıcacık ortamlar,sağlıklı günler,hayırlı toplantılar dilerim..

The_DarknesS

Yönetici
Çeviri & Balonlama
17 Nis 2010
9,565
28,959
İzmir
Öyle güzel bir gündem belirlemişsiniz,öyle tatlı anlatmışsınızki ağzımın suyu aktı..Amma İzmir nire,İstanbul nire..Hele bu karda kışta..Şimdiden sizlere tatlı tatlı muhabbetler,sıcacık ortamlar,sağlıklı günler,hayırlı toplantılar dilerim..

İşlerim çok yoğun yerimden kımıldayamıyorum. Zaten İzmir toplantısına katılamadım İstanbul çok zor.
Çok şanslısınız dostlar, bütün yazar-çizer ve yayıncılar İSstanbul'da.

savok

Admin
30 Eki 2009
20,011
84,738
Kasımpaşa
Admin çay ısmarlamaz!..
Ama herkes admin kadar insafsız değil...
Yarın saat 14'de Büyülü Dükkan'da çay, kahve ve kuru pasta sizleri bekliyor olacak..
İlyas ve kardeşi Adana kitap fuarında ama Ahmet yarın orada...
Haluk Abinin sürprizini ben de nerak ediyorum...
Acaba bana teksastommikis mi getirecek?
Ah ne güzel olurdu..

prince

Onursal Üye
20 Ağu 2012
4,476
27,466
Gönül gelmek istiyor ama iş güç gündelik telaş engel oluyor.Fuarların olmadığı bir mayıs ayı uygun gibi görünüyor,kısmet.
Katılan dostlara iyi muhabbetler diliyorum...

kandraks53

Onursal Üye
29 Ağu 2010
2,778
8,025
Hani toplantıdan kareler..Üsküdar'da sabah oldu daha Kadıköy'de sabah olmadımı? Haydi işbaşına..