14 Aralık Cumartesi İzmir toplantısı..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

büyük beyaz

Yönetici
Çeviri & Balonlama
E-Dergi Takımı
17 Ağu 2009
17,746
44,736
denize sıfır
Nasipse bu cumartesi, Dindar yeni bir yer önerdi orada çörekleneceğiz. Oktay usta bize çörek tarifi verecek, ayrıca kır pidesi nasıl yenir uygulamalı pandomim gösterimiz olacak.:D Yaylı sazlarda yeni dostlarımız olacağını umuyorum. E, hadi öyleyse.:)

Moderatör tarafında düzenlendi:

oktay_izm

Onursal Üye
8 Nis 2009
3,631
39,230
izmir
Dostlarla buluşmaya gelmemi ne Kandraks ne Bela Rakosi ne de kırmızı urbalar engelleyebilir. Görüşmek üzere.....

Dindar Diker

Çeviri & Balonlama
11 Nis 2009
2,478
8,807
İzmir
Yeri hemen ayarlıyorum. Nargile keyfi yapmak isteyen vardır sanırım, çok sade bir yer buldum. Bakalım, çoğunluk kabul ederse ordayız bu hafta sonu.

Dindar Diker

Çeviri & Balonlama
11 Nis 2009
2,478
8,807
İzmir
Sevgili fındıkfındık üstadım, tavsiyene kulak asıcaz bu kez... :) Gerçi ben büyük beyaz içemiyorum, sadece bira kaldırıyo benim mide. Ee, alışmadık şey de durmazmış derler... :)

büyük beyaz

Yönetici
Çeviri & Balonlama
E-Dergi Takımı
17 Ağu 2009
17,746
44,736
denize sıfır
Dindar toplantı yerinin açık adresini yazar mısın belki gelecek arkadaşlar için rota çizmeleri gerekebilir.:)

Dindar Diker

Çeviri & Balonlama
11 Nis 2009
2,478
8,807
İzmir
Dindar toplantı yerinin açık adresini yazar mısın belki gelecek arkadaşlar için rota çizmeleri gerekebilir.:)

Ali abi, tam adresi ne diyo geçiyo bilmiyorum ama, Hatay'da ve yakınında oturan tüm dostlara çok yakın. Özellikle lotoloto, The Darkness ve Mehmet Ali hocama... Hatay'da bir yer tayin ederiz, oradan mekana geçeriz.

lotoloto

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
6 Kas 2009
4,145
20,800
hatay renkli durağı metro girişi,askeri hastaneye çok yakın.

Mehmet Ali

Süper Üye
1 May 2009
3,349
54,612
TAM 35
Maalesef ben gelemeyeceğim 14 ünde okulda veli toplantısı var:'( Ne yapalım artık gelecek sefere.

Dindar Diker

Çeviri & Balonlama
11 Nis 2009
2,478
8,807
İzmir
hatay renkli durağı metro girişi,askeri hastaneye çok yakın.

Bence de en uygunu Renkli durağındaki metro girişi. Orada buluşuruz. Mehmet Ali hocam gelmeyeceğine göre, sevgili The Darkness ile lotoloto ve ben zaten o mevkiye çok yakın oturuyoruz. Tek sorun, Oktay orayı bulabilecek mi? Bulur sanırım. İzmir'in en bilindik semtidir Hatay ve civarı...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...