"10.Uluslararası Pera Piyano Festivali"nde Kızım Sueda'nın piyano performansı..

12 Şub 2010
15,006
545,274
Bizim oralarda piyano, Arizona'da fil kadar nadir olduğundan ve batı müziği eğitiminden hiç nasibimiz olmadığından fikir yürütmem anlamsız olur.

Ama eminim Sueda'mız çok iyidir bu konuda

Baksanıza Uluslararası Festivalde çaldığına göre mutlaka çok zor aşamalı elemelerden geçmiş olsa gerek

Sevgili Sueda'yı ve onu teşvik etmiş olan ebeveynini kutluyorum
Gelecekte başarılı bir piyanist olarak görmek bizi de gururlandıracaktır

yeryüzü

Yönetici
3 Eki 2011
17,119
76,975
hiçbiryerde :)
Beşbuçuğuncu hissime göre
oldukça iyi çalıyor diyorum.
Hem keyif alıyor hem dinleyenleri
mutlu ediyor. İnsanın böyle
meziyetleri olması ne güzel. Başarılarının
devamını dilerim Sueda yeğenimin.

md35

Kıdemli Üye
28 Haz 2013
202
709
Küçük çiçeğimizi büyük keyifle dinledim. Allah ömrünü bereketli kılsın. Anne ve babayı da tebrik ediyorum.

Malaguena köken itibarı ile Endülüs Araplarına ait bir ezgidir. Çok severim. Beni duygudan duyguya taşır. Buradaki icrada sanki farklı tınılar da ilave edilmişti. Türk müziği tınıları melodinin içine meczedilmiş. Hem farklı hem de çok iyiydi. Gönülden tebrikler.

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
303,224
Naçizane ben de "Sueda" ile gurur duydum.
Niyesini düşündüm de,
farkındayız veya değiliz ama biz bir aile olmuşuz.
Birimizin acısını, birimizin sıkıntısını, birimizin gururunu
diğerimiz de yaşamaya başlamışız.
Bir forumun, bir çizgi romanın bunları gerçekleştirebileceğini 2009 yılından önce söyleselerdi inanmazdım.
Sevgili yeğenimi ve sizleri tebrik ediyorum değerli kardeşim;
Allah (CC), sağlık ve huzur içinde çocuklarımızın daha nice gurur duyacağımız günlerini,
sizlere ve bizlere yaşatmayı nasip eder inşallah!
Sevgi ve saygılarımla...

bayrakzaf.gif

Melih41

Yönetici
4 Ağu 2012
3,710
49,136
Ne iş yaparsak yapalım sanatsal bir yanımız olsa ne güzel oluyor.
Tebrikler sevgili Savok, çok çok güzel yorumlamış, keyifle dinledim..

Baltimora

Yönetici
16 Nis 2009
9,708
36,006
İstanbul
Sevgili Sueda'yı beğenerek dinledim, kendisini can-ı gönülden tebrik ederim. Özellikle şu sıralar onun gibi değerlerimize o kadar çok ihtiyacımız var ki, zira onlar bizim geleceğimiz, her şeyimiz, kısaca bu ülke geleceğinin teminatlarıdır. Cumhuriyetimizin kurucusu, büyük önder Mustafa Kemal Atatürk; "Sanatsız kalan toplumun hayat damarlarından biri kopmuştur." derken, eminim ki bu günleri işaret ediyordu. Zira bir milletin sanattan yoksun kalması o ülkenin uygar devletler düzeyine ulaşamaması ve yok olması demektir. Zira sanat demek yaratıcılık ve uygarlık demektir.. Allah'tan kardeşimize sanat yaşamında nice başarılar dilerim.. Bahtı her daim açık olur inşallah..

Son düzenleme:

zagor-t

Onursal Üye
17 Eki 2012
1,464
21,213
Benim de müzisyen yanım olduğundan olacak, Sevgili 'kızımız' Sueda'yı seyrederken baya heyecanlandım. O küçük parmaklarına dikkat ettim.. sizin için çok büyük bir sevinç ve duygu yağmuru olmuştur, kendisini seyretmek. Müzik dolu uzun yıllara...