Türkiye Çocuk Dergisi 1987 Sayı 46 (Genel Sayı 0194)

gandor08

Yönetici
6 Ocak 2013
18,384
142,597
T_D1987_46_gandor08_D000.jpg

Sevgili princenin gönderdiği ciltten.

Türkiye Çocuk Dergisi 1987 Sayı 46.rar 60.4 MB

Yenilenen link;

Moderatör tarafında düzenlendi:

gandor08

Yönetici
6 Ocak 2013
18,384
142,597
50 nci sayıya kadar taradım düzenliyorum, 52 dahil yarın akşam yüklerim.

prince

Onursal Üye
20 Ağu 2012
4,476
27,465
Üstün emeklerinle sıralı olarak çocuk dergilerimiz yuvasındaki yerini alıyor.Teşekkürler dostum...

konuşan çizgiler

Süper Üye
2 Şub 2015
212
1,070
Çizgi Alemi
Yalçın Dağlı, bu kapak resminde Hızır Bey ile Yadigarı güzel çizmiş.Ben, gandor08in yüklediği kapak ile Kirpinin yüklediği kapak arasındaki renk farklılığının nedenini çözemedim.Türkiye Çocuk Dergisinin eski sayılarına ulaşmak için Türkiye genelindeki sahafları telefonla tek tek arıyorum.Bazı sahalardan duyduklarım, gerçekten üzüntü verici.Satılamayan 150 adet dergi, kağıt fabrikasına verilmek üzere hurdacıya satılmış.Bazısı, elde kaldığı için çöpe atmış ya da süs amaçlı dekoratif kapı yapımında kullananlara satmış.Eski dergi ve kitaplar, bu şekilde yok olup gidiyor.Yazık...

gandor08

Yönetici
6 Ocak 2013
18,384
142,597
Yalçın Dağlı, bu kapak resminde Hızır Bey ile Yadigarı güzel çizmiş.Ben, gandor08in yüklediği kapak ile Kirpinin yüklediği kapak arasındaki renk farklılığının nedenini çözemedim.Türkiye Çocuk Dergisinin eski sayılarına ulaşmak için Türkiye genelindeki sahafları telefonla tek tek arıyorum.Bazı sahalardan duyduklarım, gerçekten üzüntü verici.Satılamayan 150 adet dergi, kağıt fabrikasına verilmek üzere hurdacıya satılmış.Bazısı, elde kaldığı için çöpe atmış ya da süs amaçlı dekoratif kapı yapımında kullananlara satmış.Eski dergi ve kitaplar, bu şekilde yok olup gidiyor.Yazık...

Ben 3-4 günde bir 2 nci el internet satışı yapan yerleri kontrol ediyorum satışta olan bir dergiyi (Özellikle Türkiye Çocuk) kaçırmamak için.

Özür dilerim üstadım sizi arıyamadım yarın müsait olursanız arıyacağım. Bu hafta çok yoğundum.

keyifsever

Yeni Üye
8 Mar 2020
10
0
1987 yılına ait sayılardan bu ve bazı Linkleri yenileyebilir misiniz? Elleriniz dert görmesin, saygılar sunuyorum efendim. Bir de muhteşem kapakları çizen Yalçın Dağlı kimdir, nerelerdedir, ne yapar çok merak ediyoruz, hakkında bir bilgilendirme ve tanıtım yapan abilerimiz olursa minnettar olacağım.