Türkiye Çocuk Dergisi 1991 Sayı 10 (Genel Sayı 0366)

Kıdemli Üye
27 Ara 2010
107
118
trkj.jpg
[/URL] Uploaded with [/IMG]

Hones

Guest
11 Nis 2009
3,044
10,218
Paylaşım için teşekkürler :)

Fakat bu konu ve bu bölüme açtığınız konuların yeri burası değil...Burada Yabancı Dilde Çizgiromanlar bölümünde , kendilerine ait başlığı bulunmayan Yabancı Dilde Çizgi Romanlar paylaşımları yapılmakta...

Kıdemli Üye
27 Ara 2010
107
118
bi daha ki sefere nereye açayım acaba türkiye çocuk diye bir bölüm yok

albay

Süper Üye
14 May 2010
1,143
5,028
türkiye çocuk dergisi cocukluğumun dergisi... ben bu dergiyle büyüdüm. hiçbir sayısını kaçırmış değildim. hala bir çok kapak hafızamda, anılar canlanıyor. elimde 1 tane bile yok. maalesef hepsi soba kurbanı. ama elbirliğiyle bu bölümede el atacağız inşallah. paylaşım yapan herkese çok teşekkürler.

kardelen01

Kıdemli Üye
6 Kas 2010
247
56
albay kardeşim seninki soba kurbanı
benimki yangın kurbanı
inşaallah elinde olan kardeşimiz olurda paylaşır bizlerle
avataroku kardeşi alıntı yapsada ellerine sağlık.

albay

Süper Üye
14 May 2010
1,143
5,028
il halk kütüphanesinde bolca buldum, lakin taraması biraz zorluyor. niye bilmem her türlü kitabı rahatlıkla tarayan tarayıcı bunları tararken bozuldu. daha yenisini alamadım. 1 aya kadar yenileyeceğim tarayıcıyı inşallah o zaman bol bol koyarım diye temenni ediyorum. türkiye çocuk paylaşan herkese ayrıca teşekkür ediyorum. çocukluğumun en unutulmaz anısıdır türkiye çocuk dergileri

kardelen01

Kıdemli Üye
6 Kas 2010
247
56
il halk kütüphanesinde bolca buldum, lakin taraması biraz zorluyor. niye bilmem her türlü kitabı rahatlıkla tarayan tarayıcı bunları tararken bozuldu. daha yenisini alamadım. 1 aya kadar yenileyeceğim tarayıcıyı inşallah o zaman bol bol koyarım diye temenni ediyorum. türkiye çocuk paylaşan herkese ayrıca teşekkür ediyorum. çocukluğumun en unutulmaz anısıdır türkiye çocuk dergileri

Sabırsızlıkla bekliyoruz albay kardeşim.
Şimdiden ellerinize ve emeklerinize sağlık

ulucak

Süper Üye
8 Eyl 2012
1,064
2,807
çocukluğumda bir talebe yurdunda kalırdım babam türkiye gazetesine aboneydi bende türkiye çocuğa kapağı hatırladım hızır bey fasiküllerimi böyle tamamlamıştım..hey gidi geçmiş günler hatırası bir ömre değer.

salem

Yeni Üye
1 May 2013
1
0
arkadaşlar ben bu dergi ile büyüdüm,depremden sonra herşeyimle birlikte onlar da kayboldu ,bunları okuyabileceğim yerler var mı ? sanırım sadece kapak kısmı taranıp koyuluyor ? ben indirmeye çalıştım şimdi ama olmadı ,lütfen yardım edin :(

Bay_X

Onursal Üye
30 Haz 2012
1,672
17,399
arkadaşlar ben bu dergi ile büyüdüm,depremden sonra herşeyimle birlikte onlar da kayboldu ,bunları okuyabileceğim yerler var mı ? sanırım sadece kapak kısmı taranıp koyuluyor ? ben indirmeye çalıştım şimdi ama olmadı ,lütfen yardım edin :(

Aramıza hoş geldiniz Sayın salem. Diyarımızda istediğiniz her türlü çizgi romanı bulmanız mümkündür. Yalnızca kapak değil, dergilerin tamamı ekleniyor. Bu dergiyi indirmek için, resmin sol alt köşesinde "MEDİAFİRE" yazan bilişim hattına dokunmanız yeterlidir. Saygılarımla.