Kiwi-582-Boston Hayaleti

tuzla

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
3 Şub 2010
748
38,251
hamgq4ave4ppymd5g.jpg

NOT: Bu sayı Kiwi serisinin son sayısıdır. Belki de bu yüzden, bu sayı için iki kapak hazırlanmıştır.

Şimdı yapılacak olan, listedeki kırmızıları, internetten buldukça maviye çevirmek olacaktır. Saygılar, sevgiler...

Son düzenleme:

halit

Kıdemli Üye
27 Eyl 2011
598
1,952
Ne söylesem az. Büyük bir özveri ile çalışmalarınızı paylaştınız. Çok teşekkür ederim. Emeklerinize sağlık.

zeytinrengi

Aktif Üye
11 Nis 2009
474
999
Çok teşekkürler değerli 'tuzla'.Bizleri hafta sonu Kivi'leri beklemeye iyi alıştırmıştınız.Artık bekleme sona erdi demek.Mahzunlaştım sanki.Yine de gözümüz aralardaki eksik sayılarda olacak.Tekrar teşekkürler,ellerine emeklerine sağlık.

The_DarknesS

Yönetici
Çeviri & Balonlama
17 Nis 2010
9,554
28,966
İzmir
Son sayıyı da gördük.
Büyük bir emek ve sabır...
Sizi tebrik ederim,
Bütün paylaşımlarınız için teşekkür ederim.

aziz balıkçı

Süper Üye
9 Ağu 2020
3,779
10,841
Bu kadar uğraş özveri ile hazırlanan Kiwi serisini tek başınıza bitirmeniz takdire şayandır. Üstadım size sonsuz teşekkür ederim. Sevgi ve saygılarımla, sağlıklı günler dilerim. Eline yüreğine sağlık.

Hakan Alpin

Çizgi Roman Ustası
Onursal Üye
24 Şub 2015
1,801
15,397
Özel 'çifte' kapağıyla son sayı Kiwi ve Blek'in finali. Ellerinize, emeklerinize sağlık. Belki bir gün Tommiks'in de Fransız edisyonları, Kızılmaske'nin Frew Comics maceraları bu şekilde tamamlanır Diyar'da...

Vergilius

Onursal Üye
25 Nis 2009
5,696
4,934
Bu seriyi takip etmek de çok güzeldi emeklerin için yürekten teşekkür ediyorum kardeşim.

Utku-han

Yeni Üye
19 Ocak 2023
9
14
hamgq4ave4ppymd5g.jpg

NOT: Bu sayı Kiwi serisinin son sayısıdır. Belki de bu yüzden, bu sayı için iki kapak hazırlanmıştır.

Şimdı yapılacak olan, listedeki kırmızıları, internetten buldukça maviye çevirmek olacaktır. Saygılar, sevgiler...
Çok çok teşekkürler, ellerine sağlık üstad.