KARAOĞLAN Kızıl Tuğ'un Öfkesi (Yeni Asır Gazetesi)

KARAOĞLAN

Onursal Üye
2 Şub 2010
3,014
20,828
Gaziantep

Siyah-beyaz sayfaları renklendiren; sali38tr

Sona doğru eksik sayfaların bazılarını "Karaoğlan Derler Adıma" adlı maceradan tamamladım.
Ama Bayırgülü'nün haremden çıkıp, nöbetçinin "poturunu" nasıl çıkarttığını hala bilmiyoruz...

Son düzenleme:

Shoryuken

Yönetici
9 Nis 2013
4,053
20,424
Kamlançu
Teşekkür ederim üstadım, iş yerinde engelli olduğu için dosya indiremiyorum.
İçeriğinin güzel, çalışmanın da kaliteli olduğuna da adım gibi eminim.
Eve varır varmaz indireceğim.
Sağ olasın.

altay1944

Onursal Üye
30 May 2009
3,166
4,656
Üstad benden önce yazanlar olmuş...Oysa sizden böylesi bir paylaşımı bekliyordum...Karaoğlanı en az benim kadar sevdiğinizi tanıyacak kadar biliyorum...Biliyorum ve ne emekler verdiğinizi görüyorum.Karaoğlan belki tekrar basılamayacak ama siz ve karaoğlan gönüllüleri sayesinde net ortamında yaşamaya devam edecek.Çok teşekkür ederim iyi ki varsınız iyi ki çizgidiyarı sizin gibi bir değerin yeri olmuş..

tahsin

Aktif Üye
10 Kas 2015
335
802
Üstad Karaoğlan, paylaşımınız çok başarılı ve kaliteli olmuş. üstad profesör'ün kıymetli ve nadide paylaşımları sizin sayenizde değerine değer katıyor. ellerine sağlık üstad.

savok

Admin
30 Eki 2009
20,011
84,741
Kasımpaşa
Bayırgülü nöbetçinin poturunu nasıl çıkartmış sorusunun yanıtını artık birinci ağızdan resimli romanın yazarı, çizeri üstadımız Sayın Suat YALAZ üstattan öğrenebiliriz. Artık böyle bir şansımız var..
Teşekkürler Sevgili Ahmet abi...

savok

Admin
30 Eki 2009
20,011
84,741
Kasımpaşa
9 sayfa siyah beyaz olmuş yanlış saymadıysam,
keşke renklendirme yapan dostlarımız şu eksik sayfaları bir boyasalar, ne güzel olurdu...

Beymelikli18

Onursal Üye
26 Eyl 2014
19,271
54,278
Kendi Koltuğunda
Sen çok yaşa Sayın Suat YALAZ üstadımız
Sen çok yaşa karaoğlan(Ahmet bey) üstadımız
Sen çok yaşa nesiller boyu yaşayacak çizgi romanımız
Sayın üstadım çok teşekkür ederek saygılarımı sunarım

prince

Onursal Üye
20 Ağu 2012
4,476
27,468
İşin ustasından evladiyelik bir paylaşım olmuş.
Büyük bir keyifle indiriyorum üstadım.Çok teşekkürler...

12 Şub 2010
15,006
545,291
Emeğine, Karaoğlan sevgine teşekkür ediyorum sevgili Ahmet bey.
Kuyumcu titizliğiyle yapmış olduğun bu düzenlemenin aşamalarına yakından tanık oldum.

Maceranın ikinci bölümü olan Alangoya'nın İntikamı'nın da düzenlenmesini bekliyoruz.

Sonra sıra, Suat Yalaz ustayla bir sonraki buluşmamız için kararlaştırdığımız sürprize sıra gelecek.

Suat ustaya konuk olacağız ve gelebilen tüm dostlarla birlikte bu iki eseri basılı olarak ustaya takdim edeceğiz.

Gelecek dostlar tüm silahlarını (sorularını, fotoğraf makinelerini, imzalatacakları kitaplarını) kuşanmaya başlasınlar.

KARAOĞLAN

Onursal Üye
2 Şub 2010
3,014
20,828
Gaziantep
Emeğine, Karaoğlan sevgine teşekkür ediyorum sevgili Ahmet bey.
Kuyumcu titizliğiyle yapmış olduğun bu düzenlemenin aşamalarına yakından tanık oldum.

Maceranın ikinci bölümü olan Alangoya'nın İntikamı'nın da düzenlenmesini bekliyoruz.

Sonra sıra, Suat Yalaz ustayla bir sonraki buluşmamız için kararlaştırdığımız sürprize sıra gelecek.

Suat ustaya konuk olacağız ve gelebilen tüm dostlarla birlikte bu iki eseri basılı olarak ustaya takdim edeceğiz.

Gelecek dostlar tüm silahlarını (sorularını, fotoğraf makinelerini, imzalatacakları kitaplarını) kuşanmaya başlasınlar.

10. sayfadayım.
Usta ile yeni buluşmayı sonbahar başına ayarlarsanız iyi olur. Yazı işlerim o zaman biter. :)

bes5uc3

Süper Üye
11 Ara 2011
965
1,978
Kırşehirli
Sevginin azmin elinde hiç bir şey ne kurtulur ne de biter. Yeter ki yetenek ve eğilim olsun.

Profesör gün yüzüne çıkarmasa ne böyle çalışma olurdu. Bu alanda ne de başka yetenekler ortaya konurdu. Ne de bu güzel diyalektler olurdu.

Gerçekten nefis bir çalışma ve çok kıymetli bir emek sarfı. Eh Karaoğlan olmak kolay değil. Bir sorumluluk icap eder! Kanımca gerğinden fazla bu sorumluluk yerine gelmekte.

Teşekürler değerli Karaoğlan . Eline yüreğine emeğine vücut sıhhatine sağlık. Selalar...

erdallll

Onursal Üye
24 Eyl 2009
1,454
7,119
Ahmet Bey ellerinize sağlık güzel bir düzenleme daha arşivimizde yerini aldı...Gerçekten imkansızları başardık yaklaşık 10 yıldır çizgi roman bizlerle tekrar hayat buldu..saygılar ve iyi çalışmalar...

lotoloto

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
6 Kas 2009
4,145
20,802
Ahmet bey; Bu Karaoğlan düzenlemesine bayıldım. Tüm kitaplar sizin elinizden geçerse tadından yenmez. İkinci aşamada da renklendirme işlemi, off, amanin!
Teşekkürler, teşekkürler...:)

sali38tr

Onursal Üye
14 Nis 2009
589
2,854

Renklendirme konusunda görüşünü almak için bu işin ustasına özel mesaj gönderdim.
Yanıtını bekliyorum.

üstad tşkr ediyorum 4 sayfa boyadım orjinale yakın olsun diye aynı renkleri kullandım beğenirseniz kalan sayfaları boyayıp ayrıca dosya olarak atarım

KARAOĞLAN

Onursal Üye
2 Şub 2010
3,014
20,828
Gaziantep

Sevgili sali38tr;
Çok çok güzel olmuş.
Ellerine sağlık.
Bunları hemen kağıda aktarıyorum.
Devamını bekliyorum.

Cuma gününden beri evde yoktum. Şimdi geldim. yanıtımın gecikmesi o yüzden.

Diğer sayfaları bunlar gibi paylaşabilirsin. Büyütünce resim bozulmuyor.

Son düzenleme:

tahsin

Aktif Üye
10 Kas 2015
335
802
sali38tr renklendirme gayet güzel olmuş, devamını bekliyoruz. yeşil ejder ve diğerlerinden ne haber? kolay gelsin.

sali38tr

Onursal Üye
14 Nis 2009
589
2,854
sayın karaoğlan dostumuz bunlarda diğerleri kolay gelsin

buda hediyesi

ertuğrul

Admin
5 Nis 2009
24,888
140,372
Güzel hareket bunlar sevgili Antep Sancak Beyi.:31::31::31:
Keyifle okunacak paylaşım.
Teşekkürler can dostum.

bes5uc3

Süper Üye
11 Ara 2011
965
1,978
Kırşehirli
Eyvallah. Yüreğinize sağlık. Elden geleni esirgememenize, sağlık. Güzel olduğu muhakkak. Çünkü buram buram emek ve buram buram iyi niyetin, katkısı kokuyor. Daha ne olsun.

Saygı ve selamlarımla...

Son düzenleme:
12 Şub 2010
15,006
545,291
Çizgi Diyarı'nın bir üyesi olduğum için
Dostların bu emeklerine tanık olduğum için
Gurur duyuyorum, dostlarımla övünüyorum

KARAOĞLAN

Onursal Üye
2 Şub 2010
3,014
20,828
Gaziantep
Ellerine sağlık.
Artık "Kızıl Tuğ'un Öfkesi" baştan başa renkli.
Linki değiştireceğim.
Siyah-beyaz sayfaları renklendiren sali38tr notunu büyük bir keyif ile ekleyeceğim.
Kapakta çok güzel renklenmiş.
Tüm arka fonu üstteki mavi renge boyama olanağı var mı?

Son düzenleme:

tahsin

Aktif Üye
10 Kas 2015
335
802
üstad macera 1.sınıf parlatma ve temizlemeyle yepyeni hale gelimiş. sali38tr nin katkısıyla baştanbaşa renkli sinemaskop olmuş ikinizinde, ayrıca profesör üstadında elleri dert görmesin. saygılar.

sali38tr

Onursal Üye
14 Nis 2009
589
2,854
Ellerine sağlık.
Artık "Kızıl Tuğ'un Öfkesi" baştan başa renkli.
Linki değiştireceğim.
Siyah-beyaz sayfaları renklendiren sali38tr notunu büyük bir keyif ile ekleyeceğim.
Kapakta çok güzel renklenmiş.
Tüm arka fonu üstteki mavi renge boyama olanağı var mı?

Üstadım dediğin şekilde mavi tonda boyadım ama esas oğlan ın elbisesi mavi olduğu için renkler sırıttı yeniden boyamam lazım belki ilerde