Kaptan Swing İlhami Alpagut No 012 - Gizli Hazine

palio68

Guest
4 Ağu 2012
1,338
26,457
Bursa
n5wp.jpg

Kaptan Swing Alpagut fasikül serisinde ilerlemeye devam edelim.
Bu akşam Vefalı dostumuz tarafından paylaşılan sayı 12
Hozlardan değerleme olduğundan listeye orjinalinin ilave olması için aradan çıkartık.
Savok dostumuz tarandığı gibi istemişti...:rolleyes:
ozanbariş & palio68 çalışması ile keyifli okumalar dileriz..

checkitfo6.gif

savok

Admin
30 Eki 2009
20,011
84,680
Kasımpaşa
Sevgili dostum, sana karşı mahcubum.. Seni gecenin bu saatinde yordum.. Hakkını helal et.. Nedense bu seriye karşı onulmaz bir ilgim var.. Paylaşılan her fasikül hedefe doğru yaklaştırıyor.. Çok sağol, Saygı ve sevgilerimle..

savok

Admin
30 Eki 2009
20,011
84,680
Kasımpaşa
img0013.jpg
image00003wqw.jpg

İlk resim alpagut fasiküllerinden, diyaloglar daha gerçekçi, samimi..Balonlar daha küçük.. İkinci resim ise hoz'un yayınladığı seri.. Balonların yeri değişik.. Resmi bir üslup.. Bu nedenle ilk seri olan fasikül serisi daha güzeldir.. Bence..

sebo22

Onursal Üye
14 Tem 2009
2,097
5,530
hoz hakikaten resmi ve kötü bir şekilde çevirmiş... hoz un tüm serisi elimde olmasına rağmen hiç karılaştırmamıştım...çok teşekkürler...

hadon

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
10 Mar 2010
3,056
9,123
Kastamonu

İlk resim alpagut fasiküllerinden, diyaloglar daha gerçekçi, samimi..Balonlar daha küçük.. İkinci resim ise hoz'un yayınladığı seri.. Balonların yeri değişik.. Resmi bir üslup.. Bu nedenle ilk seri olan fasikül serisi daha güzeldir.. Bence..
Hoz'un çıkardığı pırıl pırıl seriye karşın, neden herkesin Alpagut - Ürer gibi eskileri istediğini şimdi daha iyi anladım. Bunu görmemi sağladığınız için teşekkür ederim. Bence de aynen söylediğiniz gibi...

Bu harikaları bizimle paylaşan değerli Palio68 - Ozan Barış'a da yürek dolusu teşekkürler.

Son düzenleme:

yeryüzü

Yönetici
3 Eki 2011
17,104
76,813
hiçbiryerde :)
Gerçekten çok çarpıcı bir fark varmış,
eski seri daha serbest, şiirsel gibi...
Teşekkür ederim dostlar, harikasınız...