Zagor Tay yayınları 103'lük seri no 69 - Mahkeme (2015)

oktay_izm

Onursal Üye
8 Nis 2009
3,622
38,400
izmir

kartal

Onursal Üye
17 Şub 2011
4,294
4,477
İki güzide insan,iki güzel insan.
Sevgili oktay kardeşim sana ve sevgili gülen kardesim sana sonsuz sevgiler ve teşekkürler.Geceniz hayırlı olsun.

Gabby

Onursal Üye
18 Haz 2012
265
1,450
Tommiks maceralarının birinde kalleş Çinli bir silahşör vardı. Gözüne kestirdiklerinin silahlarını çarpma bahanesiyle
kaşla-göz arasında boş tabancayla değiştirir, daha sonra da yine bir bahaneyle düelloya davet ederdi. İşin en ifrit olduğum
yanı da, düello anında yüzüne takındığı tıpkı bu Zagor kapağındaki gibi sırıtkan ve sinir bozucu gülümsemeydi... :)

Kapağı görünce aklıma geldi, teşekkürler.

12 Şub 2010
15,006
543,835
Tommiks maceralarının birinde kalleş Çinli bir silahşör vardı. Gözüne kestirdiklerinin silahlarını çarpma bahanesiyle
kaşla-göz arasında boş tabancayla değiştirir, daha sonra da yine bir bahaneyle düelloya davet ederdi. İşin en ifrit olduğum
yanı da, düello anında yüzüne takındığı tıpkı bu Zagor kapağındaki gibi sırıtkan ve sinir bozucu gülümsemeydi... :)

Şang Li idi sanırım ismi o kalleşin

Çinliler şanssız bir dönem yaşıyorlar son günlerde
Bu da tüy dikecek gibi:D

Sevgili Oktay ve Cemil'e teşekkürler

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,090
36,838
İstanbul

Üstadım ben senden bu kapaktaki enstantanenin yer aldığı filmin künyesini filan beklerdim. :)

Latife bir yana iyi ki buradasınız, iyi ki birikiminizi bizle paylaşıyorsunuz.

Oktay ve Cemil üstadlarım da nazar değmesin seriye bağladılar. Yakında Zagor 103'lük seride tamamen beyaz bir sayfa açacağız. Baksanıza tüm sayılar pırıl pırıl ve serinin üçte ikisi tamamlandı bile.

Ellerinize sağlık dostlar.

yeryüzü

Yönetici
3 Eki 2011
17,059
75,890
hiçbiryerde :)
İşin önemli kısmı düzenleme,
ellerine sağlık Oktay üstadım.
Ben de hızlansam iyi olacak ama
bu ara bir yorgunluk, bir bitkinlik
var bende :9.
Sıcaktan mı, bir tatile ihtiyacım
olduğundan mı neyse...
Teşekkürler, saygılar hocam.

Shoryuken

Yönetici
9 Nis 2013
4,045
20,248
Kamlançu
Bu arada kopyala yapıştır mesaj yazarken gözden kaçırmışım.
Sadece paylaşımı yapan değil tarayana da teşekkür ederim.
Çalışmalarınızda kolaylıklar dilerim.

Teşekkür ederim sevgili yeryüzü.

Selam ve sevgiler.. :)